"Київ-Баскет" достроково вийшов у другий этап Кубку Европи ФІБА

'Київ-Баскет' достроково вийшов у другий этап Кубку Европи ФІБА

"Київ-Баскет" у 5-му турі Кубка Європи ФІБА здобув перемогу над болгарським "Левскі Лукойл" і достроково вийшов у 2-ий етап. Поєдинок у столичному палаці спорту "Венето" завершився з рахунком 86:66.

З урахуванням перемоги над "Левскі" в гостях 30 жовтня (83:76), віцечемпіони України, мінімально перемігши через тиждень "Цмокi-Мінськ", посядуть перше місце в групі F.

У київському матчі підопічні Айнарса Багатскіса просто зім'яли опонентів у дебюті. Максим Коренюк та Максим Пустозвонов раз у раз тероризували оборону болгар точними кидками, і за 2 хвилини до першої перерви рахунок був 22:4 на нашу користь.

Київ-Баскет – Левскі Лукойл

У другій десятихвилинці розгром продовжився. Владислав Коренюк цементував простір під щитами, збираючи підбирання на обох кінцях площадки, а Кейсі Шепард поліпшував свою статистику з далеких і середніх кидків.

Рахунок перед третьою чвертю 48:22 трохи розслабив столичну команду, чим вдало скористалися гості, трохи скоротивши відставання. Однак більшого українці зробити не дозволили.

Київ-Баскет (Україна) - Левскі (Болгарія) 86:66 (26:10, 22:12 18:21, 20:23)

Київ-Баскет: Шепард (14+9 передач +3 перехоплення), Кондраков, Пустозвонов (15), Близнюк (10+7 підбирань), Коренюк (19+13 підбирань) – старт; Петров (11+5 підбирань), Хілл (5), Крутоус (5), Едвін (5+3 перехоплення), Павлов (2), Заєць.

Левскі: Веліков (3+5 передач), Петков (5+4 втрати), Мінчев (11+8 підбирань), Четем (11+11 підбирань +3 блок-шота +4 втрати), Райт (10) – старт; Янг (15+3 перехоплення), Сміт (11+10 підбирань), Леков.

У паралельному матчі ще один представник України в цьому турнірі – "Дніпро" зробив грандіозний камбек і уникнув поразки від "Цмокi-Мінська". Зустріч у СК "Шинник" закінчилася з рахунком 90:75.

Білоруси з перших секунд захопили ініціативу, шокувавши наших баскетболістів своїм натиском. Підопічні Дениса Журавльова нічого не могли вдіяти зi швидкими проривами і точними кидками гостей із Мінська, поступившись стартові 10 хвилин – 16:25.

Провівши на рівних другий відрізок, "Дніпру" вдався перелом після великої перерви. Виграна друга половина 52:29 принесла господарям найважливішу перемогу.

Щоб вийти в другий етап дніпрянам треба через тиждень перемагати болгарський "Левскi" з різницею +8.

Дніпро - Цмокi-Мінськ

"Дніпро" (Україна) - "Цмокi-Мінськ" (Білорусь) - 90:75 (16:25 22:21 28: 9, 24:20)

Дніпро: Дугат (18+9 передач), Сизов (4), Закурдаєв (14+4 перехоплення), Тимофієнко (14+5 підбирань), Корнієнко (11+7 підбирань) – старт; Чумаков, Шундель, Санон (23+7 підбирань), Глєбов (5)

Цмокi-Мінськ: Мірковіч (15 – 4 втрати), Бернетт (8), В. Лютич (10), Салаш (11+5 підбирань), Гаврилович (17+6 підбирань) – старт; Лоурі (4+5 передач – 5 втрат), Бєлянков (3), Стабровський (5), Рогозенко, Пустогвар (2)

Читайте: Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу

Як повідомляв OBOZREVATEL, тиждень тому баскетбольний клуб "Дніпро" здобув важливу перемогу над столичним "Київ-Баскет" у 4-му турі Кубка Європи ФІБА. Зустріч на паркеті СК "Шинник" завершилася з рахунком 79:76.