"Київ-Баскет" здобув історичну перемогу в Суперлізі Парі-Матч: результати 12 жовтня

12,1 т.
'Київ-Баскет' здобув історичну перемогу в Суперлізі Парі-Матч: результати 12 жовтня

Столичний "Київ-Баскет" оформив історичну першу перемогу в Суперлізі Парі-Матч. Команда Євгена Мурзіна на своєму майданчику впоралася з БК "Запоріжжя" - 103:82.

ФБУ

Господарі практично з перших секунд стали домінувати на паркеті СК "Меридіан". Для розкачки киянам вистачило якихось п'яти хвилин. Уже в першій чверті перевага підопічних Мурзіна досягла дев'яти очок. Особливо гарним у ці хвилин був американський легіонер "Київ-Баскета" Моріс Крік.

Читайте: Українці з першого місця вийшли до чвертьфіналу ЮОІ-2018 в баскетболі 3х3

Перед великою перервою запорожцям вдалося відіграти чотири очки, а на початку третьої 10-хвилинки перевага киян скоротилося до трьох пунктів. Однак розвинути свій успіх гості не змогли.

А в четвертій чверті столичний колектив влаштував справжній погром суперника, накидавши до фінальної сирени понад 100 очок. Лідером у переможців став американець Грег Мангано, який настріляв 22 бали.

"Київ-Баскет" - БК "Запоріжжя" 103:82 (22:13, 19:23, 25:24, 37:22)

"Київ-Баскет": Горобченко (4), Луценко (6), Крутоус (19+6 передач), Мангано (22+6 підбирань), Сандул (5+7 підбирань) - старт; Челован (6+4 підбирання), Носков (15+8 підбирань +4 передачі), Петров (10+5 підбирань), Подковиров (3), Крік (13+9 передач +8 втрат), О. Бондаренко, Лукинський.

"Запоріжжя": Холтон (10+4 передачі), Кондраков (8), Мироненко (10+5 підбирань), Хілл (15+8 підбирань), Анісімов (7+6 підбирань) - старт; Буц (9), Овдеєнко (9), Тарасенко, Трент (10+4 перехоплення), Вадим Биков.

Драматичним вийшло протистояння в Дніпрі, де однойменна команда переграла "Хімік". Суперники влаштували справжні гойдалки, причому гостям вдався стартовий відрізок поєдинку, а дніпряни зробили камбек і перед вирішальною 10-хвилинкою вели п'ять очок.

Однак ще за п'ять хвилин до фінальної сирени гості опинилися в ролі наздоганяючих. Героями зустрічі для "Дніпра" стали Тимофеєнко та Ревзін, які принесли своїй команді перемогу - 78:73.

"Дніпро" - "Хімік" 78:73 (13:18, 27:20, 25:22, 13:13)

"Дніпро": Мішула (12 + 5 передач + 3 перехоплення), Закурдаев (17 + 4 втрати), Ревзін (12 + 5 підбирань), Тимофієнко (7 + 6 підборів + 7 передач), Кушніров (11) - старт; Шундель (4), Кожем'якін (4), Бондарчук (4), Сизов (2), Прокопенко (5), Натяжко.

Головний тренер: Денис Журавльов

"Хімік": Рябчук (0 + 3 перехоплення), Едвін (2 + 6 передач), Войналович (11 + 4 підбирання), Джонс (11 + 6 підбирань), Павлов (7 + 7 підбирань + 4 втрати) - старт; Мальчевський, Антипов (8), Ковальов (2), Марченко (18), Сидоров (14).

У ще одному матчі ігрового дня "Одеса" досить легко виграла в Харкові у місцевого "Політехніка".

"Політехнік" - БК "Одеса" 76:81 (14:23, 23:18 24:21, 15:19)

"Політехнік": Кузнецов (6), Козлов (13+6 передачі), Спасіч (5), Рочняк (13+4 підбирань +4 передачі), Картер (15) - старт; Піонтковський, Чугунов (1), Савченко, Колотилов, Вуйович (14+7 підбирань), Натесан (9+6 підбирань +4 передачі +4 втрати).

"Одеса": Вітолса (14+5 підбирань +3 передачі), Прокопенко (2), Бєліков (22+7 підбирань), Хелманіс, Тищенко (9) - старт; Новиков (1+8 підбирань), Балабан, Пустозвонов (14+5 підбирань), Щепкін (13), Р.Крівіч, Ткачук, Шеляковс (4+4 підбирання).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Суперлізі Парі-Матч ухвалили історичне рішення з виплати преміальних призерам чемпіонату.