"Київ-Баскет" завдав "Запоріжжю" першої поразки: результати Суперліги Паріматч 30 жовтня

9,1 т.
  • У нинішньому сезоні у вищому дивізіоні баскетбольного чемпіонату України беруть участь 11 команд

• У п'ятницю, 30 жовтня, у Суперлізі Паріматч було зіграно чотири матчі

• Центральним протистоянням стала зустріч лідерів першості в Запоріжжі

'Київ-Баскет' - 'Дніпро'

У п'ятницю, 30 жовтня, "Київ-Баскет" на виїзді розгромив "Запоріжжя" та завдав команді Валерія Плеханова першої поразки в сезоні Суперліги Паріматч.

У стартові чотири хвилини поєдинку столична команда домінувала на майданчику, зумівши піти у відрив на 9 очок. До кінця першої чверті господарям вдалося підтягнутися до суперників, скоротивши відставання до чотирьох пунктів.

"Запоріжжя" провалило другу десятихвилинку, набравши за неї всього 10 очок і дозволивши "Київ-Баскету" піти на велику перерву з комфортною перевагою у 24 пункти – 29:53. Найбільш результативним гравцем столичної команди у чверті став центровий Сергій Павлов.

Після паузи підопічні Айнарса Багатскіса знову почали стрімко набирати очки, але "Запоріжжю" вдалося зібратися і переломити хід чверті, вигравши її з рахунком 28:21. Вирішальна десятихвилинка залишилася за гостями, які довели справу до розгрому і здобули сьому перемогу в семи стартових матчах сезону.

"Запоріжжя" – "Київ-Баскет" 70:106 (19:24, 10:29, 28:21, 13:32)

"Запоріжжя": Кеффі (10 + 8 передач + 3 перехоплення), Форчун (12 + 5 підбирань), Сизов (9 + 5 підборів), Мальчевський (14), Морозов (11) – старт; Рагімов (7), Грицак (5 + 7 підборів + 2 блок-шота), Титов (2), Соколенко.

"Київ-Баскет": Янг (12 + 4 передачі), Мішула (12 + 5 передач), Близнюк (10 + 4 передачі + 4 втрати), Джейкобс (10 + 9 підбирань), Коренюк (8 + 7 підборів) – старт ; Мейсі (10 + 5 підбирань + 6 передач), Крутоус (10), Павлов (21 + 10 підборів), Ковальов (5), Сахнюк, Тамм (3), Сидорук (3).

"Дніпро" обіграв "Хімік"

Чинний чемпіон Суперліги Паріматч "Дніпро" здобув четверту перемогу в сезоні, впевнено розібравшись з "Хіміком".

Стартові хвилини пройшли без явної переваги однієї з команд, але вже в середині першої чверті команда з Южного пішла у відрив на 10 очок. Господарі зуміли моментально включитися і пішли на першу коротку паузу, програючи всього в один пункт.

Друга десятихвилинка стала вирішальною в матчі. Дніпряни з самого її початку вийшли вперед і поступово нарощували свою перевагу, а гості не могли запропонувати нічого у відповідь. Підопічні Дениса Журавльова закинули 32 очка проти 13 у суперників і пішли відпочивати за рахунку 55:35 на свою користь.

Після великої перерви "Хімік" почав підтягуватися до чинних чемпіонів, майже в два рази скоротивши відставання в середині третьої чверті. У другій її половині "Дніпро" видав хороший відрізок, в результаті чого господарі повернули собі впевнену перевагу.

Вирішальний відрізок матчу почався в рівній боротьбі, нічого не віщувало проблем для підопічних Журавльова, проте за чотири хвилини до кінця команда з Южного несподівано набрала 12 очок поспіль і наблизилася до суперників на відстань 6 пунктів. Незважаючи на це, "Хіміку" не вдалося зробити диво. Вже у наступній атаці Станіслав Тимофієнко закинув триочковий і звів нанівець усі старання гостей.

"Дніпро" – "Хімік" 93:83 (22:23 33:12, 20:22, 18:26)

"Дніпро": Дугат (9 + 5 підбирань + 5 передач), Террелл (13), Закурдаєв (10), Тимофієнко (11 + 5 підбирань), Кравцов (2 + 3 блок-шота) – старт; Коломойський (4), Шундель (12), Корнієнко (7), В'ячеслав Бобров (16 + 8 підбирань), Глєбов (9)

"Хімік": Ковляр (15 + 9 передач – 4 втрати), Марченко (12 + 5 передач), Мироненко (13), Тайрелл Нельсон (6 + 5 підборів), Тоні Вашингтон (5) – старт; Шавгаров (2), Льюїс Салліван (30 + 14 підборів)

"Прометей" і "Тернопіль" видали неймовірний матч

"Прометей" і "Тернопіль", що знаходилися перед цим поєдинком на четвертому і третьому місцях, відповідно, подарували глядачам захоплюючий баскетбол.

Команда з Кам'янського вважалася фаворитом зустрічі, але довгий час не могла заволодіти більш-менш впевненим лідерство зі старту матчу. Ближче до кінцівки першої чверті господарі пішли у відрив на 9 очок і закінчили її з перевагою в 6 пунктів.

Друга десятихвилинка залишилася за дебютантами Суперліги, які зуміли наздогнати "Прометей", а в самому її кінці навіть вийшли вперед і пішли на велику перерву, виграючи з рахунком 41:40.

У третій чверті на майданчику продовжилися гойдалки. "Тернопіль" утримував мінімальне лідерство, але не міг відірватися від клубу з Кам'янського більш, ніж на 5 очок. У другій її половині "Прометей" видав результативний відрізок, що дозволило підопічним Віталія Чернія закінчити передостанню десятихвилинку з перевагою в 5 пунктів.

Відчайдушна боротьба продовжилася і у вирішальній чверті. Жодна з команд не хотіла поступатися. Перемогу "Прометею" в останній момент приніс Денис Лукашов, який реалізував штрафні кидки.

"Прометей" – "Тернопіль" 85:83 (20:14, 20:27, 24:18, 21:24)

"Прометей": Лукашов (4 + 8 передач), Рід (13 + 5 підбирань), Липовий (15 + 4 передачі), Петров (11 + 8 підбирань + 4 передачі), Маєрс (18 + 7 втрат) – старт; Стефенс (17 + 6 підбирань + 4 блок-шота), Бєліков (5), Сидоров (2), Луценко, Антипов.

"Тернопіль": Боуї (13), Кольченко (25 + 5 підбирань), Кальніченко (16), Агафонов (10), Угба (8 + 9 підборів) – старт; Буренко (9 + 5 передач), Сандул (2 + 2 блок-шота), Головчик, Тищенко.

"Одеса" обіграла "Харківських Соколів"

"Одеса" на виїзді обіграла "Харківських Соколов" і здобула другу перемогу в новому сезоні Суперліги Паріматч.

На старті поєдинку команди влаштували гойдалки. Лідерством по черзі володіли гості та господарі, але саме підопічні Олега Юшкіна пішли на коротку паузу з перевагою в 7 очок. У другій десятихвилинці одесити спочатку збільшили відрив до 13 пунктів, але потім дозволили суперникам не тільки зрівняти рахунок, а й піти на велику перерву, виграючи з рахунком 41:39.

Зі старту другої половини гості знову вирвалися вперед і поступово нарощували свою перевагу, що дозволило їм закінчити третю чверть з відривом в 11 очок. "Соколи" не збиралися здаватися і продовжили тиск на суперників. Вони двічі скорочували розрив до чотирьох пунктів, але на більше їх не вистачило.

"Харківські Соколи" – "Одеса" 79:86 (22:29, 19:10, 15:28 23:19)

"Харківські Соколи": Граф (15 + 5 передач), Боггс (21 + 6 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Місяць (7), Тарасенко (15), Денді (7 + 5 підборів) – старт; Бояркін (8 + 4 передачі), Немцу (4), Чумаков (2), Шевченко, Мусієнко.

"Одеса": Заєць (3), Кондраков (22 + 9 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення), Носков (7 + 6 підборів + 4 втрати), Давидюк (6), Браун (8 + 5 підбирань + 4 передачі + 3 блок-шота) – старт; Блейлок (14 + 7 підбирань), Найко (13 + 5 підбирань), Прокопенко (8 + 8 підборів + 2 блок-шота), Новіков (5 + 4 передачі).