"Київ-Баскет" із перемоги почав 2-й етап Кубка Європи ФІБА

'Київ-Баскет' із перемоги почав 2-й етап Кубка Європи ФІБА

Столичний "Київ-Баскет" упевнено стартував на другому груповому етапі Кубка Європи ФІБА.

У нідерландському Зволле команда Айнарса Багатскіса в 1-му турі обіграла місцевий "Ландстеде Гаммерс" – 77:68.

Київ-Баскет – Ландстеде Гаммерс

Рівна гра тривала лише перші п'ять хвилин, поки українські баскетболісти не набрали швидкості. Фантастична гра Кейсі Шеппарда, який раз у раз тероризував кільце суперників точними кидками, призвела до того, що на велику перерву команди пішли з рахунком 28:41 на нашу користь.

У другій половині голландці спробували переламати перебіг поєдинку, і перед початком четвертої чверті перевага киян становила лише один пункт.

Проте в кінцівці віцечемпіони України продемонстрували чудовий характер і змогли здобути таку потрібну перемогу.

Свій матч 2-го туру "Київ-Баскет" проведе 18 грудня вдома проти угорського "Керменда". Початок о 19:00.

"Зволле" (Нідерланди) – "Київ-Баскет" (Україна) – 68:77 (17:17, 11:24, 23:14, 17:22)

Зволле: Шилдер, М. Вокер (7), Дорсі-Вокер (20+4 перехоплення), Далман (11), де Пагтер (4+6 підбирань) – старт; Д. ван Острум (8+7 підбирань +7 передач), Н. ван Острум, Херразі (13), Блейкер (5+6 підбирань) Головний

Київ-Баскет: Шепард (24+5 підбирань +4 передачі), Крутоус (2), Близнюк (9+6 підбирань), Павлов (12+6 підбирань), Коренюк (5 – 4 втрати) – старт; К. Гілл (7+9 підбирань), Пустозвонов (5), Едвін (2+5 передач), Петров (11+7 підбирань)

Читайте: Матч зірок Суперліги Парі-Матч: стали відомі деталі грандіозного баскетбольного шоу

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" у 6-му турі в овертаймі обігравши "Цмокі-Мінськ" фінішував на першому місці в квартеті F. Ще один український клуб, "Дніпро", посів четверту сходинку і вилетів із турніру.

Кияни напередодні гри в Зволле не залишили шансів чинному чемпіону України "Хіміку" в Суперлізі Парі-Матч.