"Київ-Баскет" вилетів із Кубка Європи ФІБА

'Київ-Баскет' вилетів із Кубка Європи ФІБА

Столичний "Київ-Баскет" у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА програв у Туреччині місцевій "Каршіяці" 67:88 і вилетів із турніру.

Каршіяка - Київ-Баскет

Після поразки в першому матчі 71:89, підопічним Айнарса Багатскіса необхідно було здійснювати диво, і їм це зробити не вдалося, незважаючи на те, що українці з перших хвилин кинулися відіграватися. Завдяки точним триочковим Сергія Павлова і Марека Классена столична команда рвонула 16:7. Однак це виявилося максимумом, на що вистачило українців.

Цілковитий провал в обороні призвiв до того, що турки змогли організувати нищівний спурт 19:4. Як не намагався Багатскіс тайм-аутами повернути ініціативу своїм хлопцям, жодного ефекту це не дало.

На другій хвилині другої чверті "Каршіяка" вийшла вперед і більше лідерство не віддавала. Господарі впевнено тримали необхідний рахунок, включаючи швидкості, коли це було необхідно.

У заключній чверті "Київ-Баскет" зовсім опустив руки, програвши з різницею в 21 очко.

"Каршіяка" (Туреччина) - "Київ-Баскет" (Україна) - 88:67 (19:20, 19:12, 19:17, 31:18)

Каршіяка: Тоні Тейлор (10), Крокер (3), Кеннеді (10 + 9 підбирань + 3 перехоплення), Н. Йилдирим (2), Д. Морган (13 + 9 підбирань) - старт; Бірс (16 + 6 підбирань), Сонсірма (5), Ерден (4), Бітім, Тріш (15), М'Байе (10 + 6 підбирань)

Київ-Баскет: Классен (4 передачі), Шепард (2 + 3 перехоплення), К. Хілл (12 – 5 втрат), Павлов (23 + 7 підбирань), Петров (6 + 5 підборів + 5 передач) - старт; Близнюк (2), Заєць (3), Кондраков (2), Крутоус (5), Пустозвонов (12)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" 5 лютого програв заключний матч другого групового етапу Кубка Європи ФІБА проти "Вентспілса" і вийшов до чвертьфіналу з другого місця. Зустріч 3-го туру між цими командами завершилася непростою перемогою "Київ-Баскета" (81:78).

Відзначимо, що в 2-му турі віцечемпіони України здобули драматичну перемогу, обігравши в Києві "Керменд" – 80:78. Повторний поєдинок 5-го туру в Угорщині завершився успіхом господарів (96:74).

У 1-му турі українці в ніндерландському Зволле були сильнішими за "Ландстеде Хаммерс" – 77:68. Матч 4-го туру між цими командами завершився також перемогою "Київ-Баскета" (89:76).