"Київ-Баскет" розгромив лідера: результати Суперліги Парі-Матч 14 лютого

Київ-Баскет - Прометей

У п'ятницю відбулися два матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч із баскетболу, в яких "Київ-Баскет" розгромив "Прометей", а "Черкаські Мавпи" мінімально поступилися "Запоріжжю".

Віцечемпіони минулого сезону – гравці "Київ-Баскета" – досить швидко впоралися з одним із конкурентів на медалі нинішнього сезону.

Поєдинок столичного клубу і "Прометея" обіцяв інтригу, яка підігрівалася латвійським протистоянням двох головних тренерів команд – Айнарс Багатскіс проти Карліса Муйжнієкса.

Читайте: Збірна України з баскетболу проведе відкрите тренування

Однак гості не склали конкуренції киянам, програвши всі чверті, за виключенням останньої: результат зустрічі був очевидний задовго до її закінчення. Перемога "Київ-Баскета" – 82:63.

"Київ-Баскет" "Прометей" 82:63 (21:19 22:14 26:14, 13:16)

"Київ-Баскет": Шепард (13), Близнюк (10+6 підбирань +5 передач), Пустозвонов (7), Павлов (6 +6 підбирань), Коренюк (8+8 підбирань +3 блок-шоти) – старт; Классен (14+6 передач), Хілл (12), Крутоус (7), Петров (5+6 підбирань +3 перехоплення), Заєць.

"Прометей": Лукашов (9+4 передачі), Едвін (4+7 підбирань), Мальчевський (3), Конате (7+5 підбирань), Майерс (10) - старт; Крик (10), Міллер (8+8 підбирань +2 блок-шоти), Сидоров (8), Отверченко (4), Кривцов, Місяць.

У Черкасах все виявилося набагато закрученіше. Тут також зустрічалися сусіди по турнірній таблиці – "Мавпи" до звітного матчу займали 6-е місце, а запорожці – 7-е.

Початок зустрічі, здавалося б, не віщував жодної інтриги: гості з перших секунд пішли у відрив, і перша чверть пройшла під знаком повного домінування підопічних Валерія Плеханова. Перевага "Запоріжжя" досягала 16 очок, і все ж "Мавпи" знайшли в собі сили виправити стан справ.

Читайте: Збірна України з баскетболи проведе відкрите тренування

До останньої чверті команди підійшли практично на рівних, і глядачі стали свідками захопливої погоні. Хаджіфейзовіч за 14 секунд до кінця матчу закинув феноменальний триочковий, скоротивши відставання всього до 1 бала. Після цього послідувала низка штрафних кидків у виконанні обох команд. Перемога все ж дісталася "Запоріжжю" – 92:89, яке, до речі, обіграло команду з Черкас втретє в сезоні.

"Черкаські Мавпи" - "Запоріжжя" 89:92 (20:27, 25:23, 19:17, 25:25)

"Черкаські Мавпи": Ейрінгтон (9+8 передач +3 перехоплення), Попов (2+5 передач), Бєліков (8), Райт (12+12 підбирань +5 передач), Скапінцев (5) – старт; Хаджіфейзовіч (24+5 підбирань), Конєв (10+3 блок-шоти), Кобець (10), Ткаченко (9+3 блок-шоти), Сергєєв.

"Запоріжжя": Сталлворт (13+6 передач), Рендольф (27+7 підбирань +6 передач), Мироненко (6), Шевченко (8), Преслі (19+7 підбирань) – старт; Липовцев (9+2 блок-шоти), Кожем'якін (6), Сандул (4), Титов, Німцеві.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "Хімік" у драматичному матчі Суперліги обіграв "Миколаїв".