/ Баскетбол

День сенсацій: результати Суперліги Парі-Матч 3 березня

4.7т Читати матеріал російською

Баскетбольний клуб "Київ-Баскет" сенсаційно зазнав поразки від БК "Запоріжжя" в матчі чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч.

Зустріч на паркеті Палацу спорту "Юність" завершилася з рахунком 83:92.

Столичні баскетболісти впевнено розпочали зустріч. Щільна гра під щитами Сандула і точні кидки Латковича дозволили гостями вести в рахунку всю першу половину.

Після перерви гра змiнилась. Валерій Плеханов знайшов необхідні слова для своєї команди, яка раз по раз набирала очки. В середині 4-й десятихвилинки перевага запорізьких гравців становила вже 12 балів.

Ближче до фінальної сирени господарі ледь не розгубили весь гандикап і не упустили перемогу. Кияни скоротили відставання до 5 пунктів, але більшого зробити не змогли.

БК "Запоріжжя" - "Київ-Баскет" 92:83 (13:18, 28:23, 27:23, 24:19)

Запоріжжя: Холтон (22 + 5 передач), Кондраков (11 + 5 передач), Мироненко (3), Хілл (10 + 5 підбирань), Преслі (11 + 6 підбирань) - старт; Овдеєнко, Шевченко (10 + 4 підбирання), Буц (5), Трент (20 + 9 підбирань + 5 передач + 6 перехоплень).

Київ-Баскет: Латковичі (8 + 6 підборів), Луценко (9), Крутоус (19 + 4 передачі), Нванкво (14 + 5 підбирань), Челован - старт; Сандул (7 + 5 підборів), Носков (3), Петров (3), Горобченко (2), Крик (18).

У другому матчі ігрового дня "Черкаські Мавпи" несподівано програли МБК "Миколаєву". Гра на паркеті спорткомплексу "Надія" завершилася з рахунком 80:73.

"Корабели" з перших секунд заволоділи перевагою і нарощували його в першій половині. Завдяки зусиллям Давидюка гандикап в середині другої десятихвилинки становив 12 очок.

Після перерви підопічні Максима Міхельсона змінилися. Загравши щільніше у захисті, "Мавпи" поступово скоротили відставання до трьох балів за 1 хвилину до фінальної сирени. Прикінцеві секунди пройшли в дрматічной боротьбі, але вирвати перемогу гостям не вдалося.

МБК "Миколаїв" - "Черкаські Мавпи" 80:73 (22:15 22:23 17:20, 19:15)

МБК Миколаїв: Зотов (7), Омоера (15), Онуфрієв (3 + 8 підбирань + 3 блок-шота), Приймак (5 + 4 підбирання), Адедіран (19 + 13 підбирань + 3 перехоплення) - старт; Аникиенко (5), Жуковський, Тонченко, Давидюк (16), Мусієнко (0 + 3 підбирання), хохоник (4), Попов (6).

Черкаські Мавпи: Бояркін (3), Кольченко (8), Ткаченко (6 + 4 блок-шота), Липовцев (8), Скапінцев (2) - старт; Чумаков (6), Отверченко (5), Коуклі (15 + 8 підбирань + 4 перехоплення), Янг (17 + 6 підбирань + 7 передач), Нікс (3 + 6 підбирань).

1 березня "Запоріжжя" здобуло перемогу над "Черкаськими Мавпами" в чемпіонаті України з баскетболу. Поєдинок Суперліги Парі-Матч в ДС "Юність" завершився з рахунком 96:91.

В цей же день в Суперлізі Парі-Матч МБК "Миколаїв" на останніх секундах зуміли втримати перевагу над "Київ-Баскет" - 83:79.