16 жовтня • оновлено в 03:32

/ Баскетбол

"Київ-Баскет" поступився "Політехніку": результати Суперліги Парі-Матч 6 грудня

Читати матеріал російською

"Політехнік" здобув другу перемогу в Суперлізі Парі-Матч, сенсаційно обігравши "Київ-Баскет" із рахунком 77:81. Незважаючи на впевнену перевагу киян у середині заключної чверті, приголомшливий камбек харків'ян дозволив їм тріумфувати в Києві.

Неймовірна гра Крутоуса в дебюті зустрічі дозволила столичним господарям швидко вийти вперед. І хоча гостям із Харкова вдалося наздогнати суперника, точні далекі атаки Кріка і Крутоуса в кінці першої десятихвилинки допомогли "Київ-Баскету" повернути лідерство.

Успішно стартувавши у другій чверті, підопічні Євгена Мурзіна збільшили свою перевагу до +12, проте потім, розслабившись, дозволили супернику зрівняти рахунок. У підсумку на велику перерву кияни йшли, випереджаючи суперника лише на два очки.

Третя чверть відповідь на запитання про переможця матчу, як і раніше не дала: "Політехнік" дав бій "Київ-Баскету", не відпускаючи суперника. Успішна кінцівка дозволила підопічним Мурзіна вирватися вперед, але точний дальній кидок за три секунди до кінця десятихвилинки зменшив розрив до 3 очок.

У заключній чверті кияни знайшли свою гру і продовжили зміцнювати перевагу. Столична команда контролювала те, що відбувається на паркеті, але підопічні Володимира Коваля зробили приголомшливий камбек, впритул наблизившись до суперника. Розв'язка матчу вийшла дуже напруженою, та сильнішими у цьому протистоянні виявилися баскетболісти з Харкова.

"Київ-Баскет" — "Політехнік" 77:81 (18:12, 15:19 21:20, 23:30)

"Київ-Баскет": Горобченко, Луценко (8), Крутоус (14), Сандул (0 + 6 передач + 4 втрати), Мангано (14 + 11 підбирань + 4 блок-шота) — старт; Крік (17 + 4 передачі), Латкович (11 + 6 підбирань), Носков (6), Петров (5 + 9 підбирань + 6 втрат), Челован (2), Подковиров.

"Політехнік": Девіс (3), Козлов (14 + 3 перехоплення), Кромер (24 + 6 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення), Грем (31 + 13 підбирань + 4 втрати), Завадський (2) — старт; Чугунов (4), Рочняк (3 + 3 блок-шота), Кузнецов.

У ще одному поєдинку Суперліги Парі-Матч "Дніпро" здобув непросту перемогу над "Черкаськими Мавпами". Підопічні Дениса Журавльова обіграла суперника з рахунком 87:89.

Команди видали приголомшливий поєдинок, тримаючи в напрузі до фінальної чверті. Суперники йшли нарівні протягом усього матчу, не відпускаючи опонента. Лише в середині другої чверті черкащанам вдалося піти у відрив +7, але до великої перерви дніпряни вирівняли гру, змусивши "Мавп" починати все заново.

Пауза пішла на користь "Дніпру", який ударно провів третю десятихвилинку, вирвався вперед на 7 балів, однак відмінна гра форварда господарів Олександра Кольченка допомогла черкащанам скоротити відставання до 4 очок перед фінальною чвертю.

Дніпряни, націлені на перемогу, дуже швидко залишили господарів позаду. Після невеликої перерви команда Дениса Журавльова збільшила відрив до 9 очок, але до середини заключної десятихвилинки "Мавпи" знову повернули інтригу в протистояння, зірвавши овації ПС "Будівельник".

Приголомшлива розв'язка чекала уболівальників у Черкасах, тримаючи в напрузі до фінальної сирени. Господарі не збиралися віддавати перемогу в рідних стінах гостям із "Дніпра". До фінальної сирени команди боролися за перемогу. Залізні нерви Кольченко, який за секунду до кінця реалізував два штрафних, допомогли черкащанам зрівняти рахунок і практично перевести гру в овертайм, але неймовірний кидок Миколи Фесенка за півсекунди до сирени подарував "Дніпру" перемогу в протистоянні.

"Черкаські Мавпи" - "Дніпро" - 89:91 (24:24, 23:22 17:22, 25:23)

"Черкаські Мавпи": Бояркін (2 + 10 передач — 4 втрати), Кольченко (25), Ткаченко (11 + 5 підбирань + 3 блок-шота), Чумаков (6 + 5 підбирань), Скапінцев (10) — старт; Коклі (16 + 7 підбирань), Отверченко (14 + 7 передач), Сергєєв, Воєвода, Арнетт (5)

"Дніпро": Мішула (15 + 6 передач — 4 втрати), Вільховецький (4 + 6 підбирань), Сизов (11 + 8 підбирань), Закурдаєв (9), Кушніров (11) — старт; Шундель (11), Ревзін (20), Кожем'якін (4 передачі), В. Прокопенко, Бондарчук, Фесенко (10 + 6 підбирань)

У паралельному матчі "Миколаїв" розібрався із "Одесою" з рахунком 85:93. "Корабели" володіли невеликою перевагою впродовж всього поєдинку і довели матч до перемоги.

Зі старту гості нав'язали власну гру, залишивши одеситам статус наздоганяючого. У першій десятихвилинці господарі зробили приголомшливий ривок і навіть зуміли вирватися вперед, але потім просто провалилися і до середини другої чверті відпустили опонента на 10 очок. Проте одесити вкотре проявили характер і після перерви знову вирвалися у лідери.

Та довести гру до перемоги їм не вдалося. Гості з Миколаєва тут же відповіли серією прекрасних атак і знову повернули собі перевагу. Чудова гра Віталія Зотова дозволила "корабелам" збільшити відрив від суперника. "Миколаїв" повністю контролював хід гри на майданчику до фінальної сирени і змусив одеситів капітулювати.

"Одеса" "Миколаїв" 85:93 (20:25, 26:23, 18:21, 21:24)

"Одеса": Вітолс (18 + 4 передачі), А. Прокопенко (2), Бєліков (9), Хелманіс (17 + 7 підбирань), Шеляковс (9 + 5 підбирань + 2 блок-шоти) — старт; Ол. Щепкін (12), Пустозвонов (16 + 4 передачі), Ткачук, Р. Кривич, Балабан, Скрипець, Новіков (2)

"Миколаїв": Зотов (20), Попов (14 + 7 підбирань + 4 передачі), Приймак (10), Онуфрієв (12), Адедіран (14 + 11 підбирань) — старт; Хохоник (5), Мусієнко (6), Тонченко (3), Давидюк (6 + 5 підбирань), Жуковський (3)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" у напруженому поєдинку регулярного сезону чемпіонату України в Суперлізі Парі-Матч поступився у гостях баскетбольному клубу "Запоріжжя".

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".