двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Баскетбол

Драма в Черкасах: результати Суперліги Парі-Матч 14 лютого

"Київ-Баскет" у непростому поєдинку Суперліги Парі-Матч здобув перемогу над БК "Одеса". Матч на СК "Меридіан" завершився з рахунком 76:62.

Після впевненого старту одесити віддали ініціативу супернику. Дальні атаки Павла Крутоуса допомогли киянам вийти вперед. Атакуючий захисник у парі зі своїм партнером по команді Нкванкво дуже швидко наростили перевагу і перед другою десятихвилинкою зробили різницю в рахунку двозначною.

Київ-Баскет - Одеса

ФБУ

Після п'ятихвилинної перерви "Київ-Баскет" продовжував громити суперника. М'яч у одеситів відверто не йшов у кільце, тоді як господарі реалізовували практично всі свої атаки. Проте, гостям таки вдалося вирівняти гру, правда різниця між командами в рахунку, як і раніше, була катастрофічно великою.

Приголомшливий старт третьої чверті дозволив "Одесі" повернутися в боротьбу за лідерство, скоротивши відставання до 7 очок. Кияни відчайдушно чинили опір натиску гостей, однак не могли нічого зробити з нападом суперника. Перед заключною десятихвилинкою гості наблизилися до "Київ-Баскета" на відстань однієї атаки.

Одеситам вдалося дуже швидко зібратися і зрівняти рахунок. Останні хвилини зустрічі видалися дуже непростими. Кияни, борючись за кожну перемогу в останніх поєдинках регулярного чемпіонату, активували всі ресурси і знову вийшли вперед. Приголомшлива підтримка трибун і підказки наставника Євгена Мурзіна допомогли "Київ-Баскету" зібратися і довести гру до перемоги.

"Київ-Баскет" – "Одеса" – 76:62 (24:14, 22:18, 8:19, 22:11)
"Київ-Баскет": Латкович (6+5 підбирань +7 передач +3 перехоплення –4 втрати), Луценко (5), Крутоус (16), Нванкво (9+5 підбирань), Сандул (8+10 підбирань +2 блок-шота) – старт; Челован (7), Носков (6), Петров (5), М. Горобченко, Крік (14+6 підбирань)
"Одеса": Ткачук (2+5 передач), Ал. Щепкін (9+5 підбирань), Пустозвонов (23+4 передачі +3 перехоплення –4 втрати), Бєліков (9), Хелманіс (10) – старт; Новиков (6), Скрипець, Балабан, Шеляковс (3+7 підбирань)

У паралельному матчі "Хімік" в напруженому поєдинку на виїзді обіграв "Черкаські Мавпи". У заключній десятихвилинці лідери Суперліги Парі-Матч вирвали перемогу 82:86.

Чемпіон України дуже швидко заволодів ініціативою, проте гості з Южного швидко перебрали гру під свій контроль. Незважаючи на те, що різниця між командами була невеликою, "Хімік" тримав руку на пульсі і не дозволив супернику зрівняти рахунок. "Мавпи" відчайдушно чинили опір, постійно наближаючись до гостей на відстань однієї атаки, проте вийти вперед їм не вдавалося. Приголомшлива гра баскетболіста "Хіміка" Едвіна в нападі дозволила команді з Южного домінувати і піти в статусі лідера на велику перерву.

Після перепочинку "Хімік" істотно додав і зумів зробити різницю в рахунку двозначною. Однак черкащани повернулися в гру і перед заключною десятихвилинкою зменшили різницю в рахунку до шести очок.

Кінцівка зустрічі видалася дуже напруженою. Господарі впритул наблизилися до суперника в надії вирвати перемогу і поправити своє далеко не найкраще становище в турнірній таблиці в останніх іграх регулярного чемпіонату. У підсумку "Мавпам" навіть вдалося вирівняти гру. Команди боролися за лідерство і по черзі виходили вперед, тримаючи уболівальників у напрузі. Однак "Хімік", який у нинішньому сезоні вже не раз на характері виривав перемогу, зумів обіграти черкащан.

"Черкаські Мавпи" – "Хімік" – 82:86 (21:25, на 20:23, 19:18, 22:20)
"Черкаські Мавпи": Бояркін (7), Кольченко (12+5 підбирань +3 перехоплення), Ткаченко (10+6 підбирань +6 передач), Липовцев (3+2 блок-шота), Чумаков – старт; Воєвода, Коклі (14+7 підбирань +5 передач –4 втрати), Б. Янг (30+5 підбирань +4 передачі), Нікс (6)
"Хімік": Едвін (31+10 підбирань +9 передач –4 втрати), Рябчук (2+5 підбирань), Войналович (2+2 блок-шота), Павлов (18+10 підбирань +4 передачі), К. Джонс (12+7 підбирань +5 передач –4 втрати) – старт; Антипов (15), Марченко, Сидоров (6)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Запоріжжя" в неймовірному поєдинку здобуло перемогу над "Політехніком". Поєдинок на ФСК "Локомотив" у Харкові завершився з рахунком 86:90.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".