Драма в Черкасах: результати Суперліги Парі-Матч 14 лютого

8,6 т.

"Київ-Баскет" у непростому поєдинку Суперліги Парі-Матч здобув перемогу над БК "Одеса". Матч на СК "Меридіан" завершився з рахунком 76:62.

Після впевненого старту одесити віддали ініціативу супернику. Дальні атаки Павла Крутоуса допомогли киянам вийти вперед. Атакуючий захисник у парі зі своїм партнером по команді Нкванкво дуже швидко наростили перевагу і перед другою десятихвилинкою зробили різницю в рахунку двозначною.

Читайте: "Хімік" упевнено розібрався з "Одесою" в Суперлізі Парі-Матч

Після п'ятихвилинної перерви "Київ-Баскет" продовжував громити суперника. М'яч у одеситів відверто не йшов у кільце, тоді як господарі реалізовували практично всі свої атаки. Проте, гостям таки вдалося вирівняти гру, правда різниця між командами в рахунку, як і раніше, була катастрофічно великою.

Приголомшливий старт третьої чверті дозволив "Одесі" повернутися в боротьбу за лідерство, скоротивши відставання до 7 очок. Кияни відчайдушно чинили опір натиску гостей, однак не могли нічого зробити з нападом суперника. Перед заключною десятихвилинкою гості наблизилися до "Київ-Баскета" на відстань однієї атаки.

Одеситам вдалося дуже швидко зібратися і зрівняти рахунок. Останні хвилини зустрічі видалися дуже непростими. Кияни, борючись за кожну перемогу в останніх поєдинках регулярного чемпіонату, активували всі ресурси і знову вийшли вперед. Приголомшлива підтримка трибун і підказки наставника Євгена Мурзіна допомогли "Київ-Баскету" зібратися і довести гру до перемоги.

У паралельному матчі "Хімік" в напруженому поєдинку на виїзді обіграв "Черкаські Мавпи". У заключній десятихвилинці лідери Суперліги Парі-Матч вирвали перемогу 82:86.

Чемпіон України дуже швидко заволодів ініціативою, проте гості з Южного швидко перебрали гру під свій контроль. Незважаючи на те, що різниця між командами була невеликою, "Хімік" тримав руку на пульсі і не дозволив супернику зрівняти рахунок. "Мавпи" відчайдушно чинили опір, постійно наближаючись до гостей на відстань однієї атаки, проте вийти вперед їм не вдавалося. Приголомшлива гра баскетболіста "Хіміка" Едвіна в нападі дозволила команді з Южного домінувати і піти в статусі лідера на велику перерву.

Після перепочинку "Хімік" істотно додав і зумів зробити різницю в рахунку двозначною. Однак черкащани повернулися в гру і перед заключною десятихвилинкою зменшили різницю в рахунку до шести очок.

Кінцівка зустрічі видалася дуже напруженою. Господарі впритул наблизилися до суперника в надії вирвати перемогу і поправити своє далеко не найкраще становище в турнірній таблиці в останніх іграх регулярного чемпіонату. У підсумку "Мавпам" навіть вдалося вирівняти гру. Команди боролися за лідерство і по черзі виходили вперед, тримаючи уболівальників у напрузі. Однак "Хімік", який у нинішньому сезоні вже не раз на характері виривав перемогу, зумів обіграти черкащан.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Запоріжжя" в неймовірному поєдинку здобуло перемогу над "Політехніком". Поєдинок на ФСК "Локомотив" у Харкові завершився з рахунком 86:90.