"Київ-Баскет" обіграв "Миколаїв": результати Суперліги Парі-Матч 10 січня

6,5 т.
'Київ-Баскет' обіграв 'Миколаїв': результати Суперліги Парі-Матч 10 січня

"Київ-Баскет" розібрався з "Миколаєвом" у поєдинку Суперліги Парі-матч. Зустріч у столичному спортивному комплексі "Меридіан" завершилася з рахунком 88:72.

Кияни впевнено стартували, тут же відірвавшись від суперника. Прекрасно увійшов у гру Сандул, на рахунку якого перші дев'ять очок столичного клубу. Гостям із "Миколаєва" не вдалося досягти позитивних результатів біля щита суперника і в підсумку їм довелося відпустити "Київ-Баскет" вперед.

Читайте: ''Тимчасове явище'': тренер БК "Запоріжжя" про майбутні битви в Суперлізі Парі-Матч

Господарі володіли перевагою і контролювали хід поєдинку, проте в кінцівці першої чверті "Миколаїв" не тільки скоротив відставання, а ще й вийшов вперед.

Команди боролися за ініціативу на майданчику. В середині другої десятихвилинки підопічним Євгена Мурзіна вдався приголомшливий ривок 19:0, який знову вивів команду в беззаперечні лідери.

Після великої перерви "Київ-Баскет" продовжував домінувати на майданчику, не дозволивши супернику знову повернути інтригу в протистояння. І поки матч підходив до логічного завершення, "корабели" шокували киян, скоротивши відставання до семи очок.

Однак Євген Мурзін зумів налаштувати своїх гравців, які не дозволили "Миколаєву" відібрати у них перемогу.

А ось в паралельному поєдинку на майданчику ПС "Будівельник", де "Черкаські Мавпи" приймали "Запоріжжя", інтрига трималася до останніх секунд. У непростому протистоянні перемогу здобули гості з рахунком 98:105.

Чемпіону України не вдалося заволодіти ініціативою в домашній зустрічі. Запорожці вийшли вперед, щоправда "Мавпи" не відпускали суперника далеко і кілька разів навіть виходили в лідери. Команда Валерія Плеханова домінувала на майданчику протягом першої половини зустрічі, але збільшити перевагу до двозначної так і не зуміла. На велику перерву "Мавпи" йшли, відстаючи від суперника всього на один бал.

Після 15-хвилинної паузи команди продовжували боротися за лідерство, проте не досягли в цьому успіху. Жоден із суперників не хотів відпускати іншого, розуміючи важливість набраних очок в чемпіонаті.

В результаті долю переможця зустрічі командам довелося визначити в заключній десятихвилинці.

Запорожці рішуче пішли вперед і завдяки ривку 8:0 зуміли відірватися від господарів. Однак неймовірна підтримка в Черкасах допомогла "Мавпам" скоротити відставання до відстані однієї атаки. Інтрига матчу трималася до останніх хвилин, та "Запоріжжю" вдалося знову збільшити свою перевагу і зберегти її до фінальної сирени.

Одну з найкращих своїх ігор провів гравець "Запоріжжя" Малік Трент, який встановив новий рекорд Суперліги Парі-Матч, набравши 39 очок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" програв "Черкаським Мавпам" за підсумками двох матчів 1/4 фіналу Кубка України. Після матчу-відповіді кияни подали протест у федерацію про порушення регламенту черкащанами. У підсумку "Мавпам" зарахували технічну поразку і "Київ-Баскет" вийшов у Фінал чотирьох.