"Хімік" у божевільному півфіналі Суперліги Парі-Матч обіграв "Дніпро"

10,1 т.
'Хімік' у божевільному півфіналі Суперліги Парі-Матч обіграв 'Дніпро'

Южненський "Хімік" здобув другу перемогу в півфінальній серії з "Дніпром" у баскетбольній Суперлізі Парі-Матч.

Підопічні Віталія Степанівського, здійснили героїчний камбек, і були сильнішими за суперника на своєму майданчику в овертаймі – 92:86.

Як і в першому поєдинку 6 квітня, баскетболісти обох команд порадували глядачів яскравою та емоційною грою. Господарі огидно почали матч, пропустивши потужний ривок дніпрян 2:14. Лідери гостей Тимофієнко та Мішула раз по раз перегравали опонентів, забезпечивши перевагу своїй команді.

Читайте: БК "Запоріжжя" обіграв "Київ-Баскет" у півфіналі Суперліги Парі-Матч

У другій 10-хвилинці "хіміки" включилися в гру і видали відповідний відрив 9:0, а до великої перерви і зовсім вийшли вперед із різницею "+2" завдяки результативності Сидорова та Едвіна. Після цього на паркеті почалися справжні гойдалки.

У кінцівці третього періоду гості знову приголомшили суперника, забивши 12 очків поспіль. Вирішальну чверть команди розпочали з активом "+5" у гостей. До середини 10-хвилинки "Дніпро" подвоїв свою перевагу, але за півтори хвилини до фінальної сирени рахунок був 77:80. У нервовій кінцівці "хімікам" вдалося зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці Едвін і Джонс зробили "+5" для "хіміків" і принесли своїй команді загальну перемогу. Так, рахунок у серії до трьох перемог став 2:0 на користь южненців. Наступна зустріч суперників відбудеться в Дніпрі 10 квітня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український баскетболіст Олексій Лень встановив рекорд результативності в НБА.