/ Баскетбол

"Хімік" у божевільному півфіналі Суперліги Парі-Матч обіграв "Дніпро"

4.1т Читати матеріал російською

Южненський "Хімік" здобув другу перемогу в півфінальній серії з "Дніпром" у баскетбольній Суперлізі Парі-Матч.

Підопічні Віталія Степанівського, здійснили героїчний камбек, і були сильнішими за суперника на своєму майданчику в овертаймі – 92:86.

"Хімік" – "Дніпро" – 92:86ОТ (21:29, 25:15, 14:21, 24:19, 8:2)
"Хімік":
Едвін (28+9 підбирань), Рябчук (7), Войналович, Джонс (15+8 підбирань +7 передач), Антипов (0+4 підбирання) - старт; Сидоров (16), Павлов (16+9 підбирань), Марченко (8).
"Дніпро": Мішула (16), Вільховецький (3+5 передач), Шундель (16+6 підбирань), Глєбов (13+4 підбирання), Тимофієнко (17) - старт; Фесенко (7+5 підбирань), Закурдаєв (9+5 підбирань), Сизов (5), Кожем'якін.
Рахунок в серії - 2:0.

Як і в першому поєдинку 6 квітня, баскетболісти обох команд порадували глядачів яскравою та емоційною грою. Господарі огидно почали матч, пропустивши потужний ривок дніпрян 2:14. Лідери гостей Тимофієнко та Мішула раз по раз перегравали опонентів, забезпечивши перевагу своїй команді.

Хімік – Дніпро

ФБУ

У другій 10-хвилинці "хіміки" включилися в гру і видали відповідний відрив 9:0, а до великої перерви і зовсім вийшли вперед із різницею "+2" завдяки результативності Сидорова та Едвіна. Після цього на паркеті почалися справжні гойдалки.

У кінцівці третього періоду гості знову приголомшили суперника, забивши 12 очків поспіль. Вирішальну чверть команди розпочали з активом "+5" у гостей. До середини 10-хвилинки "Дніпро" подвоїв свою перевагу, але за півтори хвилини до фінальної сирени рахунок був 77:80. У нервовій кінцівці "хімікам" вдалося зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці Едвін і Джонс зробили "+5" для "хіміків" і принесли своїй команді загальну перемогу. Так, рахунок у серії до трьох перемог став 2:0 на користь южненців. Наступна зустріч суперників відбудеться в Дніпрі 10 квітня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український баскетболіст Олексій Лень встановив рекорд результативності в НБА.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".