"Хімік" переміг "Політехнік" в Суперлізі Парі-Матч

5,7 т.
'Хімік' переміг 'Політехнік' в Суперлізі Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Хімік" обіграв харківський "Політехнік" в черговому матчі регулярного сезону чемпіонату України в Суперлізі Парі-Матч. Поєдинок в Южному завершився з рахунком 94:82.

"Політехнік", що вийшов на матч без Джавана Девіса, вельми непогано почав, але в другій чверті "Хіміку" таки вдалося навести порядок в своїй трисекундній зоні, перестати пропускати легкі очки і почати забивати самостійно.

Южненці отримали солідну перевагу, яка доходила до 17 очок, але в четвертій чверті десь розслабилися і пропустили зустрічний ривок 0: 8. Втім, атака "Хіміка", яка забуксувала в якийсь момент, повернулася на колишні оберти в останні п'ять хвилин відрізка, і господарі довели матч до перемоги.

Хімік - Політехнік

Хімік - Політехнік 94:82 (18:19, 29:17, 28:20, 19:26)

Хімік: Едвін (16 + 6 передач + 5 втрат), Марченко (5), Войналович (3), Джонс (25 + 11 підбирань + 8 передач), Павлов (3 + 7 підбирань) - старт; Мальчевський (16), Рябчук (8), Антипов (18 + 5 підбирань).

Політехнік: Кузнецов, Кромер (27 + 6 передач + 4 перехоплення + 4 втрати), Чугунов, Грем (24 + 13 підбирань), Завадський (10 + 5 підбирань) - старт; Рочняк (12), Козлов (9 + 6 передач).

Читайте: "Черкаські Мавпи" здобули неймовірну перемогу над лідером Суперліги Парі-Матч

8 листопада "Київ-Баскет" поступився "Хіміку" в неймовірному поєдинку Суперліги Парі-Матч з рахунком 77:80. Підопічні Євгена Мурзіна не зуміли зупинити свого швидкого суперника, який вирвав перемогу кидком разом з сиреною.