Легка перемога "Київ-Баскета" над чемпіоном: результати Суперліги Парі-Матч 22 грудня

8,3 т.
Легка перемога 'Київ-Баскета' над чемпіоном: результати Суперліги Парі-Матч 22 грудня

"Київ-Баскет" без проблем переміг чинного чемпіона України з баскетболу - "Черкаські Мавпи". Поєдинок Суперліги Парі-Матч у столичному Палаці спорту завершився з рахунком 90:51.

Підопічні Євгена Мурзіна фактично не залишили шансів своєму суперникові, убивши інтригу ще в першій десятихвилинці. Відрив столичної команди від суперника з Черкас становив понад 20 очок.

"Мавпи" повністю провалили гру, дозволивши "Київ-Баскету" вільно почуватися в нападі. Нванкво і Крутоус на двох записали в свій актив половину набраних господарями очок.

Відверто не склалася гра у одного з лідерів черкащан Руслана Отверченка, у якого в атаці не виходило нічого. У підсумку на велику перерву "Мавпи" йшли з відставанням у 24 очка.

Такий провал не дозволив гостям зібратися після паузи і здійснити приголомшливий камбек. Черкащани просто опустили руки, дозволяючи супернику господарювати біля їхнього кільця. У підсумку "Мавпам" так і не вдалося нав'язати боротьбу киянам і піднятися з дна турнірної таблиці Суперліги Парі-Матч.

Читайте: Бродський увійшов до виконкому НОК України

У другому поєдинку БК "Хімік" на виїзді не без проблем здолав "Одесу" в Суперлізі Парі-Матч із рахунком 78:84. Перемога зміцнила лідерство южненського клубу в чемпіонаті України.

З перших хвилин ініціативою очікувано заволоділи господарі. Приголомшлива гра Хельманіса біля чужого щита дозволила одеситам контролювати хід зустрічі. Але під кінець першої десятихвилинки "Хіміку" вдався неймовірний ривок, який допоміг команді не тільки скоротити відставання, а й вирватися в беззаперечні лідери.

Незважаючи на те, що перевага южненських гостей була невеликою, підопічні Віталія Степановського не підпускали одеситів, контролюючи те, що відбувається на майданчику.

Після перерви "Хімік" провів кілька успішних атак, збільшивши відрив від "Одеси" до 11 очок. Правда, до кінця третьої чверті господарі максимально наблизилися до южненців, але точний кидок Сидорова знову зробив різницю +6 на користь гостей.

У заключній десятихвилинці бронзовому призеру чемпіонату України вдалося зібратися і довести гру до впевненої перемоги. І хоча "Одеса" кілька разів перебувала за крок від того, щоб наздогнати "Хімік", створити сенсацію і відібрати перемогу у лідера господарі не змогли.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Миколаїв" у непростому поєдинку Суперліги Парі-матч на виїзді здолав "Запоріжжя". Матч у ПС "Юність" завершився з рахунком 82:84.