Гравець НБА отримав жахливу травму – опубліковано відео

12,8 т.
Джоел Ембіід і Стівен Адамс

Центровий "Філадельфії" Джоел Ембіід отримав дуже неприємну травму пальця руки в матчі НБА проти "Оклахоми".

За півтори хвилини до завершення першої чверті баскетболіст оборонявся проти гравця суперників і серйозно вивихнув безіменний палець.

Варто зазначити, що це не завадило Ембііду повернутися на майданчик вже в другій 12-хвилинці та продовжити заробляти очки. Він пробув на паркеті трохи більше, ніж пів години, й зумів набрати 18 очок, 9 підбирань і 8 передач.

Матч закінчився домашньою перемогою "Філадельфії" з рахунком 120:113, що дозволило їй піднятися на п'яте місце у Східній конференції.

Читайте: Помер ексглава НБА, що здійснив революцію в лізі

Як повідомляв OBOZREVATEL, український баскетболіст "Детройта" Святослав Михайлюк провів найкращий тиждень у НБА у своїй кар'єрі.