Головна сенсація сезону: результати Суперліги Парі-Матч 16 листопада

8,5 т.

Харківський "Політехнік" здобув першу перемогу в нинішньому сезоні Суперліги Парі-Матч, обігравши на виїзді БК "Одеса" з рахунком 74:91. "Студенти", програвши дев'ять стартових зустрічей, із перших хвилин заволоділи ініціативою і зуміли зберегти позитивний результат до фінальної сирени.

Стартові хвилини поєдинку одесити відверто провалили. Величезний брак у діях Юшкіна дозволив "Політехніку" відірватися від суперника на 11 очок. Але в середині першої десятихвилинки господарям таки вдалося зловити свою гру і завдяки результативним атакам Пустозвонова впритул наблизитися до суперника. Правда, потім харків'яни знову заволоділи ініціативою і на коротку перерву пішли з перевагою в 9 очок.

У другій чверті "Політехнік" продовжив контролювати гру і не підпускати суперника занадто близько. Однак ударна кінцівка допомогла одеситам скоротити відставання до 6 балів.

Читайте: "Дніпро" здобув напружену перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Після великої перерви господарі включилися в гру, проте до середини третьої десятихвилинки "студенти" зробили приголомшливий ривок 0:8, змусивши наставника "Одеси" Олега Юшкіна взяти тайм-аут. Але на користь його команді це не пішло: перед заключною чвертю одесити відставали на 14 очок.

У заключній десятихвилинці "Політехнік", який відчув смак першої перемоги, не підпускав до себе суперника. Підопічні Коваля дуже добре розібрали гру "Одеси" і не дозволили їй повернути інтригу в поєдинок. У підсумку фінальна сирена зафіксувала першу в сезоні перемогу харків'ян.

Неймовірну гру в складі "Політехніка" продемонстрував Кромер, який здобув 35 очок для своєї команди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" в овертаймі вирвав перемогу в Суперлізі Парі-Матч.