Фіаско чемпіона: результати Суперліги Парі-Матч 13 січня

3.6тЧитати новину російською

У чемпіонаті України з баскетболу в суботу, 13 січня, відбулися чергові поєдинки в Суперлізі Парі-Матч. У Миколаєві місцеві "корабели" розбили чинного чемпіона країни, київський "Будівельник" - 72:69.

Підопічні Володимира Коваля знекровлені втратою провідних легіонерів, за всіма статтями програли господарям, поступаючись по ходу зустрічі 19 очок.

У заключній чверті баскетболісти з Києва спробували перевести гру в овертайм, але запасу в рахунку вистачило миколаївцям, щоб утримати таку важливу перемогу.

МБК "Миколаїв" - "Будівельник" 72:69 (21:20, 23:14, 15:10, 13:25)

МБК "Миколаїв": Тонченко (5), Шостуха (7 + 8 підбирань + 4 передачі), Онуфрієв (10 + 8 підбирань), Носков (14 + 5 передач), Анікієнко (2 + 5 підбирань) - старт; Попов (15 + 6 підбирань + 7 втрат), Кушніров (14 + 7 підбирань + 3 блок-шота), Давидюк (3 + 5 підбирань), Мусієнко (2), Бобров.

"Будівельник": Зотов (8 + 5 передач), Крутоус (9 + 4 втрати), Місяць (9 + 5 підборів), Дроздов (10 + 7 підбирань + 4 перехоплення), Анісімов (9) - старт; Сандул (17 + 9 підбирань), Дзюба (7), Вінтоняк.

У ще одному матчі дня "Черкаські Мавпи" здобули вольову перемогу в "Запоріжжя" - 87:72.

Підопічні Максима Міхельсона невпевнено почали зустріч, дозволивши господарям по ходу другої чверті вести з перевагою в 14 очок. У перерві наставник черкащан знайшов необхідні слова для своїх підопічних, гості накрутили темп і заслужено святкували успіх.

БК "Запоріжжя" - "Черкаські Мавпи" 72:87 (23:12 18:24, 14:22, 17:20)

БК "Запоріжжя": Кожем'якін (9 + 3 перехоплення + 4 втрати), Кондраков (9), Щепкін (23 + 3 перехоплення), Нікітін (5 + 4 втрати), Анісімов (8 + 2 блок-шоти) - старт; Ясиненко (8), Ткачук (6 + 5 передач + 4 втрати), Буц (2), Теряник (2).
"Черкаські Мавпи": Бояркін (8), Кольченко (20 + 6 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення), Конєв (8), Липовцев (4), Джурич (0 + 6 підбирань) - старт; Кобець (29 + 9 підбирань + 3 перехоплення), Беллфілд (11 + 4 втрати), Девіс (7), русла, Ткаченко.

Змагання триватимуть 14 січня іграми в Дніпрі і Харкові. Матчі "Дніпро" - "Хімік" і "Політехнік" - "БІПА" почнуться о 14:00.

Нагадаємо, що в п'ятницю "Будівельник" зміг семеро обіграти "Запоріжжя".

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".