Драма в Южному: результати Суперліги Парі-Матч 18 січня

9,4 т.

У неймовірному поєдинку Суперліги Парі-Матч "Хімік" зумів обіграти "Черкаські Мавпи". Матч в ФСК "Олімп" завершився з рахунком 92:89.

З перших хвилин команди показали свій настрій на перемогу. Обидва учасники зустрічі не збиралися відступати і давали супернику відірватися. Незважаючи на те, що більшу частину часу перевагою володіли южненці, чемпіону України вдавалося не тільки зрівняти рахунок, а й виходити вперед.

Хімік - Черкаські Мавпи

У дебюті другої десятихвилинки "Хімік" збільшив свою перевагу до +7, проте дуже швидко її втратив. "Мавпи" зуміли скоротити відставання, а завдяки ривку 0:8 у кінцівці першої половини зустрічі взагалі вийшли вперед.

Читайте: "Дніпро" драматично втратив перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Після перерви "Хімік" істотно додав. Скориставшись помилками "Мавп", южненці дуже швидко зрівняли рахунок. Однак черкащани включилися в гру і повернули собі перевагу +7, правда, непоступливі господарі знову повернули інтригу в протистояння.

Напружена розв'язка очікувала уболівальників в заключній десятихвилинці. Команди по черзі виходили вперед. У підсумку "Хіміку" вдалося відірватися від суперника на шість очок. Южненці відверто тягнули час і, на щастя для господарів, їм вдалося утримати перемогу в зустрічі.

У неймовірному поєдинку "Київ-Баскет" на виїзді обіграв "БК Одесу". Команди не могли визначити найсильнішого протягом всієї зустрічі, однак столичним гостям вдалося вирвати перемогу 70:76.

Приголомшливий матч очікував уболівальників в УСК "Одеса". Два непоступливі суперники тримали в напрузі до фінальної сирени. Жодній з команд не вдавалося збільшити відрив від опонента до двозначного. Кияни домінували протягом першої десятихвилинки, проте одесити зуміли перехопити ініціативу і піти на п'ятихвилинну перерву як лідери.

"Гойдалки" продовжилися в другій чверті, де команди боролися за кожен м'яч. У підсумку в першій половині зустрічі командам так і не вдалося визначити найсильнішого.

Відпочинок пішов на користь "Київ-Баскету", який після непоказного старту збільшив свій відрив до шести очок. Але перед заключною десятихвилинкою господарі знову зрівняли рахунок.

За три хвилини до кінця зустрічі команди продовжували своє суперництво, так і не визначивши найсильнішого. Рівний рахунок на табло відображав непоступливу боротьбу на майданчику. Однак столичні гості зуміли скористатися кількома помилками одеситів, щоб відірватися від них +6. І хоча підопічним Олега Юшкіна вдалося наблизитися до суперника, проте відібрати перемогу у "Київ-Баскета" вже не змогли.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Запоріжжя" в неймовірному поєдинку обіграло "Дніпро". Господарі в нервовій кінцівці дотиснули суперника з рахунком 93:90.