двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Баскетбол

Драма в Южному: результати Суперліги Парі-Матч 18 січня

У неймовірному поєдинку Суперліги Парі-Матч "Хімік" зумів обіграти "Черкаські Мавпи". Матч в ФСК "Олімп" завершився з рахунком 92:89.

З перших хвилин команди показали свій настрій на перемогу. Обидва учасники зустрічі не збиралися відступати і давали супернику відірватися. Незважаючи на те, що більшу частину часу перевагою володіли южненці, чемпіону України вдавалося не тільки зрівняти рахунок, а й виходити вперед.

У дебюті другої десятихвилинки "Хімік" збільшив свою перевагу до +7, проте дуже швидко її втратив. "Мавпи" зуміли скоротити відставання, а завдяки ривку 0:8 у кінцівці першої половини зустрічі взагалі вийшли вперед.

Після перерви "Хімік" істотно додав. Скориставшись помилками "Мавп", южненці дуже швидко зрівняли рахунок. Однак черкащани включилися в гру і повернули собі перевагу +7, правда, непоступливі господарі знову повернули інтригу в протистояння.

Напружена розв'язка очікувала уболівальників в заключній десятихвилинці. Команди по черзі виходили вперед. У підсумку "Хіміку" вдалося відірватися від суперника на шість очок. Южненці відверто тягнули час і, на щастя для господарів, їм вдалося утримати перемогу в зустрічі.

"Хімік" - "Черкаські Мавпи" 92:89 (26:24 20:29, 23:19, 23:17)
"Хімік": Едвін (23+10 підбирань +6 передач +6 перехоплень +4 втрати), Рябчук (14), Войналович, Джонс (11), Павлов (19+12 підбирань) - старт; Антипов (12+8 підбирань), Ковальов (1), Марченко, Сидоров (12).
"Мавпи": Бояркін (8+6 передач), Кольченко (28+6 втрат), Арнетт (6), Ткаченко, Чумаков (9+7 підбирань) - старт; Отверченко (5), Коуклі (2), Янг (18+9 передач), Нікс (13), Воєвода, Сергєєв.

У неймовірному поєдинку "Київ-Баскет" на виїзді обіграв "БК Одесу". Команди не могли визначити найсильнішого протягом всієї зустрічі, однак столичним гостям вдалося вирвати перемогу 70:76.

Приголомшливий матч очікував уболівальників в УСК "Одеса". Два непоступливі суперники тримали в напрузі до фінальної сирени. Жодній з команд не вдавалося збільшити відрив від опонента до двозначного. Кияни домінували протягом першої десятихвилинки, проте одесити зуміли перехопити ініціативу і піти на п'ятихвилинну перерву як лідери.

"Гойдалки" продовжилися в другій чверті, де команди боролися за кожен м'яч. У підсумку в першій половині зустрічі командам так і не вдалося визначити найсильнішого.

Відпочинок пішов на користь "Київ-Баскету", який після непоказного старту збільшив свій відрив до шести очок. Але перед заключною десятихвилинкою господарі знову зрівняли рахунок.

За три хвилини до кінця зустрічі команди продовжували своє суперництво, так і не визначивши найсильнішого. Рівний рахунок на табло відображав непоступливу боротьбу на майданчику. Однак столичні гості зуміли скористатися кількома помилками одеситів, щоб відірватися від них +6. І хоча підопічним Олега Юшкіна вдалося наблизитися до суперника, проте відібрати перемогу у "Київ-Баскета" вже не змогли.

БК "Одеса" - "Київ-Баскет" 70:76 (25:24, 12:13, 20:20 13:19)
"Одеса": Вітолс (7+4 передачі), Пустозвонов (13+8 підбирань +4 передачі), Бєліков (19+6 підбирань +4 передачі), Хелманіс (16+9 підбирань), Шеляковс (3+6 підбирань) - старт; Новиков, Скрипець (2), Щепкін (10), Ткачук, Балабан.
"Київ-Баскет": Латкович (13), Крік (10+6 підбирань +5 втрат), Крутоус (17), Нванкво (5), Сандул (4+7 підбирань) - старт; Луценко (6), Носков (3), Петров (18+8 підбирань), Горобченко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Запоріжжя" в неймовірному поєдинку обіграло "Дніпро". Господарі в нервовій кінцівці дотиснули суперника з рахунком 93:90.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".