/ Баскетбол

Драма в Южному: результати плей-офф Суперліги Парі-Матч 27 березня

3.7т Читати матеріал російською

Южненський "Хімік" у драматичній боротьбі здобув перемогу над харківським "Політехніком" у першому матчі плей-офф Суперліги Парі-Матч. Підопічні Василя Степанівського на своєму майданчику були сильнішими – 83:81.

Южненці стартували ривком 7:0, грамотно обороняючись проти суперника. Незважаючи на те, що гостям вдалося прийти до тями і розпечатати кільце суперника, "Хімік" продовжував вести в рахунку і навіть зробив різницю більш комфортною. Проте результативні дії в атаці в кінці першої чверті дозволили "Політехніку" наблизитися до суперника на відстань 8 балів.

Хімік - Політехнік

ФБУ

Після невеликого відпочинку харків'яни суттєво додали, змушуючи суперника помилятися. Команда Віталія Степанівського підсіла, дозволивши харків'янам наблизитися на відстань далекої атаки. Однак господарі не дозволили супернику зрівняти рахунок і перед великою перервою збільшили свій відрив до п'яти очок.

У дебюті другої половини зустрічі "Політехнік" зумів зрівняти рахунок і, поки "Хімік" шукав свою гру, харків'яни продовжували куражитися на майданчику. Перед заключною десятихвилинкою гості випереджали суперника на 7 балів.

Четверта чверть вийшла дуже напружено. Господарям вдалося зібратися і продемонструвати характер. Южненці не просто скоротили відставання, а й зуміли вийти вперед. Кінцівка зустрічі перетворилися на битву нервів. За секунду до кінця гри господарі мали перевагу всього в одне очко, але завдяки порушенню правил з боку суперника зуміли кидками зі штрафних здобути важливу перемогу.

"Хімік" - "Політехнік" 83:81 (24:16, 21:24 14:26, 24:15)
"Хімік":
Рябчук (3+6 підбирань), Едвін (19+6 підбирань +8 передач), Войналович (7), Антипов (4), Джонс (25+4 передачі) - старт; Павлов (8+7 підбирань), Сидоров (14+4 передачі), Марченко (1), Ковальов.
"Політехнік": Девіс (7+5 передач), Козлов (16), Кромер (19+7 передач), Грем (12+8 підбирань), Завадський (12+10 підбирань) - старт; Рочняк (15), Чугунов, Кузнєцов.

У паралельному поєдинку "Дніпро" не без проблем обіграв "Одесу". Завдяки впевненій грі в заключній десятихвилинці господарі здолали гостей 92:82.

Боротьба на майданчику двох суперників, рішуче налаштованих на успіх, почалася з перших хвилин зустрічі. Команди по черзі виходили вперед, проте жодній із них не вдавалося розвинути свій успіх. Одеситів часто підводила точність під час атак з-за дуги, що в підсумку дозволило "Дніпру" піти на велику перерву в статусі лідера. Правда, перевага господарів була всього три очки.

На початку другої половини зустрічі дніпряни у впертій боротьбі трохи відірвалися від суперника, однак, пропустивши ривок у кінцівці третьої десятихвилинки, відпустили "Одесу" вперед. Та перед заключною чвертю рахунок на табло знову був рівний.

"Дніпро" зібрався і вперше за гру зробив різницю в рахунку двозначною. Одесити не справлялися зі швидкими атаками господарів, а розраховуючи на дальні кидки, щоб швидко надолужити згаяне, зазнали фіаско. Дніпряни не збиралися підпускати суперника і в підсумку таки змусили його поступитися.

"Дніпро" - БК "Одеса" 92:82 (22:21 22:20, 15:20, 31:21)
"Дніпро":
Мішула (16+5 передач), Вільховецький (7), Закурдаєв (10+4 передачі), Глєбов (7+5 підбирань 6 передач), Тимофієнко (27+5 підбирань +3 блок-шоти) - старт; Шундель (8+5 підбирань), Ревзін (3), Сизов (6), Фесенко (8+6 підбирань).
"Одеса": Мейсі (21+8 передач), Мартін (10), Пустозвонов (12+10 підбирань), Бєліков (10+9 підбирань), Хелманіс (16+6 підбирань) - старт; Новиков (5), Щепкін, Ткачук (6), Шеляковс (2).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Запоріжжя" здобуло першу перемогу в плей-офф Суперліги Парі-Матч. На майданчику домашнього палацу спорту "Юність" підопічні Валерія Плеханова обіграли "Черкаські Мавпи" 105:87.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".