19 жовтня • оновлено в 23:48

/ Баскетбол

"Дніпро" зрівняв рахунок у "бронзовому" фіналі Суперліги Парі-Матч

4.2т Читати матеріал російською

Баскетбольний клуб "Дніпро" переміг у четвертому поєдинку бронзової серії до трьох перемог чемпіонату країни в Суперлізі Парі-Матч проти БК "Запоріжжя" і зрівняв рахунок 2:2.

Дніпро - БК Запоріжжя

Зустріч на паркеті спорткомплексу "Шинник" завершилася з рахунком 92:77

Підопічні Дениса Журавльова з першим хвилин захопили ініціативу і легко повели в рахунку. Господарі точно бомбардували кільце суперника дальніми кидками, при цьому впевнено граючи на підборах.

У середині другої чверті "запорожці" ледь не вчинили перелом в грі. "Дніпро" раптово зупинився, дозволивши опонентам зробити ривок 20:6.

Велика перерва допомогла дніпрянами прийти в себе, команда активізувалася і впевнено довела зустріч до перемоги.

"Дніпро" - БК "Запоріжжя" 92:77 (30:18, 24:25, 20:21, 18:13)

Дніпро: Мішула (7 + 5 передач), Закурдаєв (29 + 7 підбирань), Глєбов (8 + 6 підборів), Тимофієнко (9 + 7 підбирань + 3 перехоплення), Натяжко (0 + 2 підбирання) - старт; Шундель (14), Ревзін (7), Кожем'якін (2), Сизов (4), Фесенко (12 + 7 підбирань + 3 блок-шота).

Запоріжжя: Холтон (13 + 5 підбирань), Кондраков (11 + 4 передачі + 4 втрати), Мироненко (10), Хілл (9 + 6 підборів), Преслі (6 + 6 підбирань) - старт; Буц (4), Овдеєнко (4), Шевченко (13 + 5 підбирань + 4 передачі), Трент (7 + 6 підборів).

Рахунок в серії - 2: 2.

Вирішальний п'ятий матч серії відбудеться 30 квітня в Запоріжжі. Початок о 14:00.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що южненський "Хімік" обіграв столичний "Київ-Баскет" в третьому матчі фінальної серії Суперліги Парі-Матч і став чемпіоном України з баскетболу, вигравши серію 3:0.

Дізнавайся результати матчів Ліги чемпіонів у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".