"Дніпро" здобув неймовірну перемогу в кваліфікації Кубка Європи ФІБА

19,9 т.
БК Дніпро

Баскетбольний клуб "Дніпро" з блискучої перемоги стартував у кваліфікації Кубка Європи ФІБА. Українці драматично обіграли в Туреччині місцеву команду "Бюйюкчекмедже" з рахунком 89:88.

Підлеглі Дениса Журавльова провалили старт поєдинку, дозволивши господарям піти у відрив. У другій чверті дніпряни "прокинулися", почавши диктувати туркам на майданчику свою гру.

Після великої перерви команди подарували глядачам справжні баскетбольні гойдалки. Перевага переходила від одного колективу до іншого, проте "Дніпру" все ж вдалося зробити неймовірний камбек і вийти вперед на останніх хвилинах зустрічі. Вирішальним став кидок новачка дніпрян Глібова.

Читайте: Баскетболісти під час матчу влаштували одну з найбільш грандіозних бійок в історії

Кубок Європи ФІБА. Перший раунд кваліфікації, матч №1

"Бюйюкчекмедже" - "Дніпро" 88:89 (27:14, 19:30, 18:19, 24:26)

"Бюйюкчекмедже": Уокер (16 + 7 передач + 4 втрати), Райт (27 + 7 підборів + 5 передач), Йилдиз (2), Молдовану (6), Кайрис (8) - старт; Байкан, Сімпсон (19 + 6 підборів + 3 перехоплення), Йілдізлі (6), Селен, Стояновський (4), Мутлу

Головний тренер: Озхан Чівгін

"Дніпро": Вільховецький (10), Закурдаєв (2), Ревзін (9), Тимофієнко (9 + 4 підбори + 4 передачі + 5 втрат), Дзюба (22 + 7 підборів) - старт; Шундель (7), Шевченко (4), Сизов, Глєбов (6), Санон, Мішула (18 + 7 передач), Загреба (2).

Головний тренер: Денис Журавльов

Другий поєдинок цих команд відбудеться в Україні через тиждень. Матч у Дніпрі пройде 27 вересня.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що суперники "Будівельника" зіграли перший матч кваліфікації Ліги чемпіонів.