розкішного намиста Взяти участь

/Баскетбол

"Дніпро" здобув неймовірну перемогу в кваліфікації Кубка Європи ФІБА

10.8тЧитати матеріал російською

Баскетбольний клуб "Дніпро" з блискучої перемоги стартував у кваліфікації Кубка Європи ФІБА. Українці драматично обіграли в Туреччині місцеву команду "Бюйюкчекмедже" з рахунком 89:88.

Підлеглі Дениса Журавльова провалили старт поєдинку, дозволивши господарям піти у відрив. У другій чверті дніпряни "прокинулися", почавши диктувати туркам на майданчику свою гру.

Після великої перерви команди подарували глядачам справжні баскетбольні гойдалки. Перевага переходила від одного колективу до іншого, проте "Дніпру" все ж вдалося зробити неймовірний камбек і вийти вперед на останніх хвилинах зустрічі. Вирішальним став кидок новачка дніпрян Глібова.

Кубок Європи ФІБА. Перший раунд кваліфікації, матч №1

"Бюйюкчекмедже" - "Дніпро" 88:89 (27:14, 19:30, 18:19, 24:26)

"Бюйюкчекмедже": Уокер (16 + 7 передач + 4 втрати), Райт (27 + 7 підборів + 5 передач), Йилдиз (2), Молдовану (6), Кайрис (8) - старт; Байкан, Сімпсон (19 + 6 підборів + 3 перехоплення), Йілдізлі (6), Селен, Стояновський (4), Мутлу

Головний тренер: Озхан Чівгін

"Дніпро": Вільховецький (10), Закурдаєв (2), Ревзін (9), Тимофієнко (9 + 4 підбори + 4 передачі + 5 втрат), Дзюба (22 + 7 підборів) - старт; Шундель (7), Шевченко (4), Сизов, Глєбов (6), Санон, Мішула (18 + 7 передач), Загреба (2).

Головний тренер: Денис Журавльов

Другий поєдинок цих команд відбудеться в Україні через тиждень. Матч у Дніпрі пройде 27 вересня.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що суперники "Будівельника" зіграли перший матч кваліфікації Ліги чемпіонів.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Кубок Європи ФІБА" на сайті "OBOZREVATEL".