"Дніпро" з розгрому стартував в півфіналі Суперліги Парі-Матч

10,4 т.
'Дніпро' з розгрому стартував в півфіналі Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Дніпро" здобув розгромну перемогу над "Хіміком" в першому поєдинку півфіналу Суперліги Парі-Матч. Зустріч на паркеті СК "Шинник" завершилася з рахунком 96:62.

Читайте: Збірна України дізналася суперників на Кубку світу з баскетболу 3х3

Підопічні Дениса Журавльова продемонстрували чудову командну гру, не давши суперникові жодного шансу. Лише в перші хвилини гості склали конкуренцію фантастичною зіграності дніпрян.

Вже починаючи з другої чверті на майданчику була лише одна команда. "Дніпро", впевнено атакуючи, раз по раз збирав легкі очки, збільшуючи різницю в рахунку.

"Хімік" виглядав абсолютно безпорадним, не зумівши абсолютно нічого протиставити супернику.

Друга гра півфінальної серії до трьох перемог між цими командами відбудеться 13 квітня, в п'ятницю знову на майданчику "Дніпра". Після цього, серія переїде в Південний.

Нагадаємо, що днем раніше "Черкаські Мавпи" взяли верх над МБК "Миколаїв".