"Дніпро" з розгрому стартував в півфіналі Суперліги Парі-Матч

Читати новину російською

Баскетбольний клуб "Дніпро" здобув розгромну перемогу над "Хіміком" в першому поєдинку півфіналу Суперліги Парі-Матч. Зустріч на паркеті СК "Шинник" завершилася з рахунком 96:62.

Підопічні Дениса Журавльова продемонстрували чудову командну гру, не давши суперникові жодного шансу. Лише в перші хвилини гості склали конкуренцію фантастичною зіграності дніпрян.

Вже починаючи з другої чверті на майданчику була лише одна команда. "Дніпро", впевнено атакуючи, раз по раз збирав легкі очки, збільшуючи різницю в рахунку.

"Хімік" виглядав абсолютно безпорадним, не зумівши абсолютно нічого протиставити супернику.

"Дніпро" - "Хімік" 96:62 (18:20, 24: 9, 29:17, 25:16)

"Дніпро": Мішула (4 + 7 передач), Вільховецький (2 + 4 передачі), Ревзін (20 + 6 підбирань), Глєбов (5 + 5 підбирань + 5 передач), Тимофієнко (23 + 4 підбирання) - старт; Загреба (4), Шундель (9), Закурдаев (1), Шевченко (0 + 6 підбирань), Мироненко (15 + 6 підбирань), Сизов (13 + 5 підбирань).
"Хімік": Колтер (11), Марченко (2 + 4 передачі), Еріанс (4), Павлов (10 + 5 підбирань + 4 передачі), Антипов (11) - старт; Мальчевський (15 + 10 підборів), Рябчук, Петров (7), Сидоров (2), Сівірі.
Рахунок в серії - 1: 0.

Друга гра півфінальної серії до трьох перемог між цими командами відбудеться 13 квітня, в п'ятницю знову на майданчику "Дніпра". Після цього, серія переїде в Південний.

Нагадаємо, що днем раніше "Черкаські Мавпи" взяли верх над МБК "Миколаїв".