"Дніпро" і "Черкаські Мавпи" програли в Кубку Європи ФІБА

6,4 т.
'Дніпро' і 'Черкаські Мавпи' програли в Кубку Європи ФІБА

"Черкаські Мавпи" не зуміли чинити гідний опір чемпіону Данії на виїзді в матчі групового раунду Кубка Європи ФІБА. Підопічні Максима Міхельсона розгромно програли "Баккен Беарз" із рахунком 121:89.

Команди фантастично стартували, закинувши на двох понад 50 очок. Данці дуже швидко знайшли свою гру, шокувавши суперника 29:8. Але під кінець першої десятихвилинки чемпіон України знайшов у собі сили повернутися в гру і скоротити катастрофічне відставання до 14 балів.

Після невеликої перерви "Баккен Беарз" продовжував на класі обігрувати суперника, змусивши наставника черкащан Максима Міхельсона брати тайм-аут. Ставка "Мавп" на далекі атаки не спрацювала: рахунок залишався незмінним. І незважаючи на те, що другу чверть українській команді вдалося завершити більш успішно, ніж почати її, датська команда повністю контролювала хід подій на паркеті.

Після перерви "Баккен Беарз" продовжували нарощувати свій відрив. У гостей з України біля кільця суперника не виходило нічого. Та й стримувати суперника "Мавпам" було вкрай важко. У підсумку перед заключною чвертю чемпіон України безнадійно відставав на 25 очок.

Перевага датських баскетболістів була занадто великою для того, щоб створити справжню сенсацію в кінцівці зустрічі. "Мавпи" відверто не вірили, що можуть повернути інтригу в протистояння з лідером групи, так що в підсумку змушені були визнати свою поразку.

У ще одному матчі Кубка Європи ФІБА віце-чемпіон України "Дніпро" розгромно поступився грецькому "Арісу" з рахунком 86:61. Після чотирьох поразок у поєдинку, що нічого не вирішував, підопічні Дениса Журавльова не знайшли мотивації, щоб здолати суперника на виїзді.

Уже в дебюті поєдинку грецькому клубу вдалося зробити ривок і відірватися від суперника на відстань комфортної переваги. До кінця першої десятихвилинки "Аріс", якому було ще за що боротися, випереджав дніпрян на 12 очок.

Читайте: "Черкаські Мавпи" і "Дніпро" поступилися в Кубку Європи ФІБА

На початку другої чверті у "Дніпра" була відмінна можливість скоротити відрив, однак невпевнені дії в атаці завадили українським баскетболістам повернути інтригу протистояння. А "Аріс", після коректив наставника до великої перерви збільшив свій гандикап до 17 очок.

Після перерви знекровлений "Дніпро" так і не знайшов у собі сили зібратися і повернутися в гру. Зате греки продовжували тішити рідні трибуни результативними атаками і відриватися від суперника, подумки готуючись до наступної гри. Перед заключною десятихвилинкою "Дніпро" відставав на 23 очка і фактично втратив усі шанси на боротьбу за перемогу в цьому поєдинку.

У кінцівці зустрічі "Аріс" продовжував контролювати гру на паркеті і спокійно довів її до фінальної сирени, не дозволивши дніпрянам завоювати першу перемогу в груповому раунді Кубка Європи ФІБА.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Дніпро" здобув напружену перемогу в Суперлізі Парі-Матч.