Стартував фінал Суперліги Парі-Матч

11,9 т.

Южненський "Хімік" впевнено обіграв "Київ-Баскет" 88:70 в першому поєдинку фінальної серії до трьох перемог чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч.

Хімік - Київ-Баскет

Більш-менш рівна боротьба точилась лише в першій чверті, поки господарі не включили "дальню артилерію". Починаючи з другої десятихвилинки підопічні Віталія Степанівського налагодили приціл і точні триочкові буквально поховали гостей з Києва.

Закинувши 10 з 20 спроб, южненці просто нокаутували суперника. Маючи перевагу в передній лінії, "Київ-Баскет" збився на дальні кидки, але за три відрізка зміг потрапити лише один, зробивши 14 спроб.

При "+30" тренер господарів випустив другий склад, який дозволив киянам скоротити відставання.

"Хімік" – "Київ-Баскет" 88:70 (22:17 25:12, 24:13, 17:28)

Хімік: Едвін (14 + 7 передач + 4 втрати), Рябчук (8 + 3 перехоплення), Войналович (8 + 3 блок-шота), Джонс (14 + 11 підбирань + 6 передач), Павлов (19 + 9 підбирань) – старт; Марченко (9), Ковальов (6), Сидоров (6 + 4 передачі), Антипов (4), Козак.

Київ-Баскет: Горобченко (0 + 6 підбирань), Крик (6), Крутоус (5 + 4 втрати), Нванкво (13), Челован (7) – старт; Луценко (10), Сандул (10 + 8 підбирань), Латковичі (9), Петров (6 + 5 підборів + 5 передач + 2 блок-шота), Носков (4).

Друга гра фіналу відбудеться в Южному 22 квітня. Початок о 19:00.

У першій грі за "бронзу" БК "Дніпро" зазнав розгромної поразки від БК "Запоріжжя". Зустріч на паркеті ДС "Юність" завершилася з рахунком 110:86.

Дніпряни, програвши в драматичному півфіналі "Хіміку", так і не змогли оговтатися від цієї поразки. Господарі з перших хвилин захопили ініціативу і весь ігровий час лише нарощували свою перевагу. До середини третьої чверті розрив в рахунку становив 30 очок.

Лідери "Дніпра" Мішула, Тимофієнко і Фесенко ніяк не могли налагодити свій кидок. У той же час легіонери "Запоріжжя" Холтон і Преслі просто розірвали оборону суперника, на двох набравши 43 очка.

Друга гра серії до трьох перемог відбудеться 22 квітня о 18:00.

БК Запоріжжя - Дніпро

БК "Запоріжжя" – "Дніпро" 110:86 (31:21, 30:11, 30:26, 19:28)

Запоріжжя: Холтон (37 + 5 підбирань + 5 передач – 4 втрати), Кондраков (8 + 4 передачі + 4 перехоплення), Мироненко (11), К. Хілл (10 + 6 підбирань + 4 передачі), Преслі (6 + 13 підбирань) – старт; Шевченко (17 + 5 підбирань), Теряник (3), Буц (1), Трент (11 + 4 передачі + 2 блок-шота), Овдеєнко (6)

Дніпро: Мішула (3 + 5 передач), Закурдаев (7 + 6 підборів), Глєбов (18 + 6 передач), Тимофієнко (4 – 4 втрати), Натяжко (2) – старт; Кушніров (8), Шундель (20), Ревзін (9 + 5 підборів), Кожем'якін (6), Фесенко (9 + 2 блок-шота), Сизов

Рахунок в серії: 1-0

Читайте: Суперліга Парі-Матч: де дивитися медальні серії

Нагадаємо, що перший матч півфінальної серії завершився сенсаційною перемогою "Хіміка" (95:85). У другому поєдинку баскетболісти з Одеської області в додатковий час також обіграли "Дніпро" (92:86).

Перша домашня гра для "Дніпра" завершилася розгромною перемогою - 90:53. Також впевнено дніпряни виграли і четвертий поєдинок серії (93:77).