"Дніпро" переміг у Суперлізі Парі-Матч

6,2 т.
'Дніпро' переміг у Суперлізі Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Дніпро" обіграв "Політехнік" в черговому матчі регулярного сезону чемпіонату України в Суперлізі Парі-Матч. Поєдинок у Харкові завершився з рахунком 65:73.

Господарі з перших хвилин захопили ініціативу, нав'язавши суперникові швидку гру. Дніпряни не встигали у захисті, часто промахувалися з вигідних ситуацій і по ходу першої десятихвилинки поступалися близько 10 очок.

У двохвилинному перерві Денис Журавльов знайшов потрібні слова для своїх підопічних, після чого гості змінилися. Баскетболісти з Дніпра зусиллями Станіслава Тимофієнка змогли переломити хід поєдинку.

Після перерви чудовий ривок 14-3 нокаутував харків'ян. За третю і четверту чверті вони так і не змогли повернутися в гру, програючи підбори і часто промахуючись з вигідних ситуацій.

"Політехнік" - "Дніпро" 65:73 (16:10, 15:22 16:23, 18:18)

Політехнік: Девіс (23 + 4 перехоплення + 4 втрати), Козлов (3), Кромер (21 + 5 передач), Рочняк (6 + 13 підбирань ), Вуйович (4) - старт; Кузнецов, Чугунов (8 + 4 підбирання), Савченко (0 + 4 підбирання), Колотилов.

Дніпро: Кожем'якін (2), Мішула (8 + 5 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Закурдаев (9 + 4 передачі), Ревзін (8), Кушніров (8 + 8 підбирань ) - старт; Вільховецький (2), Шундель (2 + 4 підбирання), Тимофієнко (14 + 7 підбирань + 5 передач), Натяжко (5 + 6 підбирань), Сизов (9), Прокопенко (6).

Полiтехник - Днiпро

Читайте: Трансферна бомба: екс-гравець НБА перейшов до "Дніпра"

Нагадаємо, що днем раніше "Київ-Баскет" в неймовірному поєдинку обіграв "Черкаські Мавпи" з рахунком 77:80. Столичній команді вдалося взяти реванш у чемпіона України за поразку в першому колі Суперліги Парі-Матч.