планшету на Android Взяти участь

/Баскетбол

"Дніпро" драматично втратив перемогу в Суперлізі Парі-Матч

3.6тЧитати матеріал російською

У чемпіонаті України з баскетболу відбулися чергові поєдинки в Суперлізі Парі-Матч. "Дніпро" на останніх секундах втратив перемогу над "Хіміком" — 74:75.

Більш ніж за 2 хвилини до кінця четвертої чверті господарі вели +4, але не змогли втримати свою перевагу, пропустивши поспiль п'ять очок. Перемогу для своєї команди намагався із сиреною вирвати Олександр Мішула, але його баззер-бітер кошик не прийняв.

Дніпро - Хімік 74:75 (24:23, 17:23, 18:16, 15:13)

"Дніпро": Мішула (20), Вільховецький (2), Закурдаєв (9), Тимофієнко (7 + 7 підбирань), Кушніров (2) — старт; Шундель (8), Ревзін (8), Глєбов (10 + 5 підбирань + 4 передачі), Сизов (8 + 6 підбирань).

"Хімік": Едвін (18 + 12 підборів), Рябчук (9), Войналович (4), Джонс (14 + 4 підбирання), Павлов (10 + 10 підбирань) — старт; Антипов (10), Марченко, Сидоров (10 + 6 передач + 6 втрат).

У другому матчі ігрового дня харківський "Політехнік" вдома був розгромлений гостями з "Одеси". Зустріч на паркеті ФСК "Локомотив" завершилася із рахунком 69:84.

У господарів через травму був відсутній Ті Джей Кромер, що зіграло ключову роль у матчі. Рівна боротьба тривала лише першу чверть. Час, який залишився, "Одеса" тотально володіла ініціативою і легко розібрала суперника.

"Політехнік" — БК "Одеса" 69:84 (19:16, 15:25 14:20, 21:23)

"Політехнік": Девіс (18 + 5 передач + 4 втрати), Козлов (1), Чугунов (0 + 4 підбирання), Грем (24 + 10 підбирань), Завадський (12 +10 підборів) — старт; Рочняк (12), Кузнецов (2), Колотилов.

"Одеса": Вітолс (2 + 5 підбирань), Прокопенко (8), Бєліков (20), Хелманіс (9), Шеляковс (6 + 5 підбирань) — старт; Новіков (8), Скрипець (3), Пустозвонов (7), Щепкін (18), Ткачук (3 + 6 підбирань + 4 передачі).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 17 грудня "Дніпро" на останніх секундах також втратив перемогу над "Хіміком" — 92:94.

Раніше у поєдинку 12 січня "Черкаські Мавпи" здобули першу в сезоні перемогу в домашній грі Суперліги Парі-Матч. У напруженому поєдинку команда Міхельсона обіграла "Миколаїв" 101:94.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".