"Дніпро" драматично виграв другий півфінал Суперліги Парі-Матч

5.3тЧитати новину російською

Южненський "Хімік" і "Дніпро" видали феєричну гру в другому матчі півфінальної серії Суперліги Парі-Матч. Команди порадували глядачів у дніпровському спорткомплексі "Шинник" яскравим видовищем, а драматичну перемогу в грі здобули господарі - 67:62.

Дніпряни вважалися очевидним фаворитом зустрічі, але вже з перших хвилин "хіміки" нав'язали супернику агресивний баскетбол. У першій половині гостям вдалося нейтралізувати один з головних козирів - атаки з дальньої дистанції. До великої перерви гравці "Дніпра" реалізували лише дві з 11 триочкових, що дозволило южненцям добути перевагу - 30:29.

У третій чверті команди продовжили йти ніздря в ніздрю, а в кінцівці 10-хвилинки гості вигризли перевага в п'ять очок. Здавалося, що вирішальним стане ривок "хіміків" у заключній чверті, де на старті гості видали ударний відрізок - 8:3. Однак дніпряни зробили камбек, повернувшись до гри з "-10".

У підсумку все вирішилося на останній хвилині зустрічі, коли точним кидком відзначився Тимофієнко, а потім Глєбов реалізував два штрафних.

Таким чином, рахунок у серії до трьох перемог став - 2:0.

"Дніпро" - "Хімік" - 67:62 (14:10, 15:20, 11:15, 27:17)

"Дніпро": Мішула (12 + 5 передач), Вільховецький (3), Ревзін (8 + 6 підборів + 4 передачі), Глєбов (13 + 10 підборів), Тимофієнко (17 + 5 підбирань) - старт; Загреба, Шундель (7), Шевченко (7 + 5 підборів), Сизов (0 + 4 підбирання).

"Хімік": Колтер (16), Рябчук (4), Еріанс (13 + 5 підбирань), Мальчевський (4 + 8 підбирань), Петров (7 + 8 підбирань) - старт; Антипов (4), Павлов (3), Марченко, Сидоров (11 + 5 підбирань).

Відзначимо, що наступна зустріч команда відбудеться в Южному 16 квітня.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні "Черкаські Мавпи" подвоїли перевагу в півфінальній серії з МБК "Миколаїв".

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".