"Черкаські Мавпи" здобули другу перемогу в фіналі ЧУ Суперліги Парі-Матч

8,4 т.
'Черкаські Мавпи' здобули другу перемогу в фіналі ЧУ Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" виграв у другому матчі фінальної серії до трьох перемог чемпіонату України в Суперлізі Парі-Матч. Підопічні Максима Міхельсона в гостях обіграли "Дніпро" - 76:72.

Повторний поєдинок "золотої" серії проходив за таким же сценарієм, як і попередня гра, в якій перемогу також святкували черкащани.

Дніпро - Черкаські Мавпи

Гості впевнено розпочали зустріч, до середини першої чверті лідируючи в рахунку. Конєв на пару з Ліповцевим домінували на паркеті, але вже в другій десятихвилинці дніпряни перевернули гру. Відмінна гра Шунделя дозволила його команді вийти вперед і тримати лідерство весь часовий відрізок.

Після великої перерви ситуація повторилася. Потужний ривок "Мавп" змінився провалом у захисті в кінцівці третьої чверті, але до перелому справа не дійшла. Баскетболісти з Черкас накрутили темп, щільно заграли в захисті і за 2 хвилини до кінця четвертої десятихвилинки вели в рахунку +9.

Здавалося, що у "Дніпра" закінчилися сили і гості легко здобудуть другу перемогу, але підопічні Дениса Журавльова знайшли друге дихання, і зробивши ривок 9:0, змогли за хвилину зрівняти рахунок.

Кінцівка вийшла справжньою грою нервів, де краще себе проявили "Мавпи".

Читайте: Фінал чемпіонату України Суперліги Парі-Матч: результати і розклад трансляцій

"Дніпро" - "Черкаські Мавпи" - 72:76 (20:17, 14:16, 20:18, 18:25)

Дніпро: Вільховецький (8 + 4 підбирання + 4 передачі), Сизов (0 + 3 підбирання + 3 передачі), Ревзін (11 + 4 підбирання), Глєбов (15 + 5 підбирань), Тимофієнко (27 + 10 підбирань + 4 блок- шота) - старт; Шундель (6), Закурдаев (3), Шевченко (2), Мироненко.

Мавпи: Бояркін (0 +3 втрати), Кольченко (25), Конєв (9 + 11 підборів), Липовцев (12), Девіс (12 + 8 підбирань) - старт; Беллфілд (14 + 5 підбирань + 3 передачі), Конате (2 + 7 підборів), Кобець (2), Ткаченко.

Рахунок в серії - 0:2.

Третій поєдинок фіналу, який може стати останнім в серії, відбудеться у вівторок, 1 травня в Черкасах. Початок о 16:00.

Нагадаємо, що в середу, 25 квітня, в Суперлізі Парі-Матч в "бронзовій" серії в другій грі серії до трьох перемог "Хімік" переграв МБК "Миколаїв".