"Черкаські Мавпи" з розгромною перемогою вийшли в 1/2 фіналу Суперліги Парі-Матч

5,8 т.
'Черкаські Мавпи' з розгромною перемогою вийшли в 1/2 фіналу Суперліги Парі-Матч

"Черкаські Мавпи" у другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч повторно обіграли "Політехнік" і вийшли в 1/2 фіналу. Зустріч на паркеті харківського Палацу спорту завершилася з рахунком 80:104.

Підопічні Максима Міхельсона не дали суперникам жодного шансу в чудовому стилі провівши всі 40 хвилин ігрового часу.

Читайте: Суперліга Парі-Матч: чемпіон України сенсаційно вилетів в 1/4 фіналу

"Політехнік" - "Черкаські Мавпи" 80:104 (19:28, 13:27 24:28, 24:21)

"Політехнік": Йованович (15 + 5 підбирань), Савченко (2), Барнс (13), Рочняк (9 + 7 підбирань), Вуйович (17 + 7 підбирань) - старт; Козлов (14 + 4 підбирання + 5 передач), Кузнецов (5), Чугунов (5), Колотилов

"Черкаські Мавпи": Бояркін (3 + 4 передачі), Кольченко (22 + 4 передачі), Ткаченко (9 + 6 підборів), Липовцев (5 + 7 підборів + 4 передачі + 3 перехоплення), Девіс (14 + 12 підбирань + 4 втрати) - старт; Конєв (16), Кобець (18 + 6 підбирань + 4 передачі), русла (3), Скапінцев (4 + 8 підбирань), Беллфілд (10 + 6 підбирань + 5 передач).

Рахунок в серії - 0: 2.

Півфінали до трьох перемог однієї з команд стартують 10 квітня. "Черкаські Мавпи" зіграють з МБК "Миколаїв".

Нагадаємо, що днем раніше "Дніпро" здобув важку перемогу в 1/4 фіналу плей-офф Суперліги Парі-Матч.