"Черкаські Мавпи" з перемоги стартували у фіналі ЧУ Суперліги Парі-Матч

7,9 т.
'Черкаські Мавпи' з перемоги стартували у фіналі ЧУ Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" виграли в першому матчі фінальної серії до трьох перемог чемпіонату України в Суперлізі Парі-Матч. Підопічні Максима Міхельсона в гостях обіграли "Дніпро" - 76:75.

За відсутності травмованого Олександра Мішули, "Дніпру" в першій половині гри виявилося дуже непросто стримувати надмотивований "Мавпи", які вперше в історії пробилися до фіналу.

Дніпро - Черкаські Мавпи

Було помітно, що "Дніпро" грає на надриві і незважаючи на величезну самовіддачу у команди явно не вистачало запасу міцності. Черкащани виглядали більш агресивніше і логічно завершили другу чверть з позитивним гандикапом 47:44.

У другій половині йшла жорстка боротьба, де то одна, то інша команда виходила вперед, але не більше ніж на 1-2 очка.

Розв'язка наступила на останніх секундах четвертої чверті. За 12 секунд до кінця при рахунку 75:74 на користь "Дніпра" черкаський баскетболіст в боротьбі втратив м'яч. Судді після перегляду відеоповтору залишили мяч у "Мавп" і Кольченко сольним проходом набрав переможні очки.

Читайте: Фінал чемпіонату України Суперліги Парі-Матч: календар і розклад трансляцій

"Дніпро" - "Черкаські Мавпи" - 75:76 (28:27, 16:20, 16:14 15:15)

Дніпро: Вільховецький (4), Сизов (5 + 5 підборів), Ревзін (8 + 4 підбирання + 4 втрати), Глєбов (18 + 8 підбирань + 5 передач), Тимофієнко (12 + 9 підбирань + 4 передачі) - старт; Шундель (15), Закурдаев (10 + 7 підбирань), Шевченко (1 + 3 перехоплення), Мироненко.

Мавпи: Бояркін (10 + 5 підбирань), Кольченко (9), Конєв (15 + 11 підборів), Липовцев (4 + 5 підборів), Девіс (9) - старт; Кобець (13 + 3 перехоплення), Конате (6), Беллфілд (5 + 3 передачі), Ткаченко (3).

Рахунок в серії - 0:1.

Другий поєдинок фіналу відбудеться у четвер, 26 квітня. Початок о 19:00.

Нагадаємо, що в понеділок, 23 квітня, в Суперлізі Парі-Матч стартувала "бронзова" серія, де в першій грі серії до трьох перемог "Хімік" переграв МБК "Миколаїв".