Топтеми:

Битва лідерів: результати Суперліги Парі-Матч 16 лютого

9,3 т.

У битві аутсайдерів Суперліги Парі-Матч сильнішими виявилися "Черкаські Мавпи". Підопічні Максима Міхельсона обіграли "Одесу" з рахунком 110:95.

У дебюті зустрічі чемпіони України дуже швидко наростили свою перевагу, а вже до середини першої десятихвилинки зробили різницю двозначною. Приголомшливі дії в атаці у виконанні Кольченка та Коуклі дозволили господарям почуватися впевненіше на майданчику.

Черкаські Мавпи - Одеса

Черкаські Мавпи - Одеса ФБУ

Одесити тут же включилися в боротьбу і скоротили відставання, проте черкащани не підпускали суперника ближче ніж на п'ять очок, а на початку другої десятихвилинки ненадовго зробили різницю +13.

Яскравий комбінаційний баскетбол тішив уболівальників, які зібралися в палаці спорту "Будівельник". "Одеса" не виключалася з боротьби і постійно відігравала відставання. Проте, гандикап в 10 балів перед великою перервою "Мавпи" собі забезпечили.

Відпочинок пішов на користь чемпіонам України, які зробили перевагу ще більш комфортною. Це додало впевненості господарям, які повністю перебрали гру під свій контроль і холоднокровно довели поєдинок до перемоги.

"Черкаські Мавпи" – БК "Одеса" 110: 95 (30:22, 26:24, 25:23, 29:26)
"Черкаські Мавпи": Бояркін (5+6 передач), Кольченко (30+6 передач), Ткаченко (6), Липовцев (9+4 втрати), Коуклі (23+6 підбирань) – старт; Янг (18+6 передач +3 перехоплення), Нікс (12+5 підбирань), Чумаков (4+5 підбирань), Воєвода (3), Руслов, Скапінцев, Сергєєв.
БК "Одеса": Щепкін (15+5 передач +4 втрати), Пустозвонов (27+7 підбирань +4 втрати), Балабан (15), Новіков (4+4 передачі), Хелманіс (20) – старт; Ткачук (8+8 передач), Шеляковс (6+5 підбирань +3 блок-шота), Скрипець.

У паралельному матчі "Хімік" у впертій боротьбі здолав "Київ-Баскет" 60:65. Характер, який продемонстрували южненці в заключній десятихвилинці, дозволив їм завоювати чергову перемогу в Суперлізі Парі-Матч.

Київ-Баскет - Хімік

Київ-Баскет - Хімік ФБУ

Приголомшливий поєдинок подарували команди вболівальникам, які повністю забили трибуни СК "Меріан" в Києві. Лідери чемпіонату, які серйозно налаштувалися на суперника, з перших хвилин заволоділи ігровою ініціативою. Підопічні Євгена Мурзіна без бою здаватися не збиралися: незважаючи на статус аутсайдера кияни не відпускали суперника далеко і зрідка навіть зрівнювали рахунок зустрічі. Чудово проявив себе один з лідерів "Київ-Баскета" Павло Крутоус, чиї активні дії в атаці допомогли господарям включатися в боротьбу з "Хіміком".

Після перерви кияни значно пожвавилися і вперше в матчі вийшли вперед, правда, южненці тут же відібрали у них лідерство.

Неймовірна боротьба двох непоступливих команд велася протягом другої половини зустрічі. Перед заключною десятихвилинкою рахунок був рівним і це повністю відображало те, що відбувається на майданчику СК "Меридіан".

У кінцівці протистояння досвідчений "Хімік", який вже не раз рятував матчі в останній чверті, включився в гру і вперше за матч зробив різницю +10 на свою користь. "Київ-Баскет" шукав можливості, щоб знову вийти вперед, проте гості з Южного, борючись за лідерство турнірній таблиці, не дозволили суперникові відібрати у них перемогу.

"Київ-Баскет" – "Хімік" 60:65 (17:22, 16:12, 14:14 13:17)
"Київ-Баскет": Латкович (9+8 підбирань +6 передач), Луценко, Крутоус (5+3 перехоплення), Сандул (13+10 підбирань), Нванкво (4) – старт; Крік (16), Петров (11+7 підбирань +4 передачі), Челован (2), Горобченко, Носков.
"Хімік": Едвін (16+10 підбирань +4 втрати), Рябчук (9), Войналович, Джонс (19 +7 підбирань +4 втрати), Павлов (12+7 підбирань +5 передач) – старт; Сидоров (5+4 передачі), Антипов (4), Марченко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Дніпро" у драматичному домашньому поєдинку про тримав перемогу над одним з лідерів чемпіонату – "Запоріжжям".