Перемоги "Київ-Баскета" і "Дніпра": результати Суперліги Парі-Матч 17 січня

9,4 т.
Перемоги 'Київ-Баскета' і 'Дніпра': результати Суперліги Парі-Матч 17 січня

У чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч пройшли чергові поєдинки регулярного сезону.

"Черкаські Мавпи" вдома програли "Дніпру" - 86:101, "Київ-Баскет" був сильнішим аутсайдера - "Харківських Соколов" (96:79), а БК "Одеса" переміг "Хімік" в південному дербі (74:68) .

Рівна перша половина зустрічі змінилася ривком "Дніпра" в середині третьої чверті. Ударний відрізок від трійки Дугат-Террелл-Закурдаєв, а також точні кидки від Тимофієнка дозволили дніпрянам за лічені хвилини відірватися на 10-12 очок.

Далі "Дніпро", що впевнено користувався нестабільною грою "Мавп" у обороні, тримав різницю і жодного разу не дозволив господарям наблизитися в рахунку навіть на 10 очок. Штрафні Дугата, що зіграв ще один сильний матч, довели різницю до 16 очок за 2:13 до кінця основного часу. Але тут не можна не відзначити Джареда Террелла, силовiй грі якого господарі так нічого протиставити й не змогли.

Тут свого гості не упустили й навіть потішили VIP-гостей матчу точним триочковим у виконанні Григорія Коломойського.

Після двох поразок поспіль у гостях "Дніпро" нарешті перемагає та утримує лідерську позицію в чемпіонаті, завдаючи "Мавпам" третьої поразки в трьох матчах сезону. Черкасці поки п'яті, але можуть закінчити суботу на шостому місці, якщо "Одеса" переможе "Хіміка".

"Черкаські Мавпи" – "Дніпро" 86:101 (23:23 22:20, 19:34, 22:24)

Мавпи: Ейрінгтон (19 + 7 передач), Попов (8 + 6 підбирань + 6 передач), Бєліков (8 + 5 підбирань + 4 втрати + 3 блокшоти), Райт (13 + 9 підбирань), Скапінцев (8) – старт; Кольченко (15), Ткаченко (2 + 5 підбирань), Хаджіфейзовіч (8), Конєв (5 + 4 підбирання + 4 передачі).

Дніпро: Дугат (18 + 5 підбирань + 5 передач), Закурдаєв (18), Глєбов (4), Тимофієнко (17 + 6 підбирань), Фесенко (4) – старт; Чумаков (5), Шундель (3), Террелл (27 + 4 підбирання), Сизов (2), Коломойський (3).

"Київ-Баскет" пропустив камбек "Харківських Соколов", навіть програвав по ходу четвертої чверті, але все одно впевнено обіграв аутсайдера чемпіонату.

Ведучи +13 до великої перерви, "Київ-Баскет" повністю втратив нитки гри у третій чверті, яку програв з рахунком 9:20.

Напад господарів розладнався, трапився ряд мало з'ясовних втрат, які привели до того, що "Соколи" відчули впевненість у собі.

Ведені Карімом Джамаром, якому на допомогу прийшов Роман Козлов з точними кидками з периметра, харків'яни не тільки підібралися ближче, але навіть вийшли вперед після кидка все того ж Козлова за 6:28 до кінця основного часу (71:72).

Цей момент ніби розбудив "Київ-Баскет": шість хвилин господарі провели максимально якісно, тут же повернули собі ініціативу і вже не упустили перемогу в матчі. Серія влучень від Классена і Павлова дозволила повернути команді Багатскіса двозначне лідерство за лічені хвилини, а "Соколи" знову вперлися у стіну в захисті і вже не змогли гідно протистояти одному з фаворитів сезону.

У підсумку, перемога з великим рахунком "Київ-Баскета", яка проглядалась до гри і ніяк не проглядалася в середині четвертої чверті. "Соколи" все так само мають одну перемогу в сезоні.

"Київ-Баскет" - "Харківські Соколи" 96:79 (29:22, 24:19, 9:20, 34:18)

Київ-Баскет: Классен (16 + 11 передач + 4 втрати), Близнюк (16 + 11 підбирань + 5 перехоплень), Крутоус (12), Хілл (7 + 7 підборів), Коренюк (10) - старт; Кондраков, Павлов (17), Пустозвонов (12), Петров (6 + 7 підбирань + 7 передач), Заєць.

Соколи: Бояркіна (9), Джамар (19 + 5 підбирань + 5 перехоплень + 4 передачі), Мусієнко, Тарасенко (9 + 7 підбирань), Тихонов (6) - старт; Тищенко (9), Козлов (14), Джексон (5), Бернетт (8), Шаповалов.

БК "Одеса" здобув дев'яту перемогу в сезоні і залишився на п'ятій позиції. "Хімік" вдруге за чемпіонат поступився сусідам на їх майданчику.

З перших же хвилин матчу "Одеса" створила відрив, який одесити зберігали до середини четвертої чверті. Команда Олега Юшкіна користувалася перевагою в трисекундній зоні, досить непогано потрапляла з периметра, але головне - повністю зупинила напад "Хіміка".

Лише під кінець гри южненцям вдалося знайти ключі до одеського кільцю і дещо скоротити різницю в рахунку. За 43 секунди до кінця основного часу Андрій Войналович потрапив дальній кидок, який зробив різницю триочковой, але Брюс Мейсі не дав своїй команді допустити камбек суперника.

Закрив ж гру Клим Артамонов, який реалізував штрафні в самому кінці зустрічі.

БК "Одеса" - "Хімік" 74:68 (22:18, 23:15, 18:17, 11:18)

Одеса: Артамонов (7 + 9 передач), Мейсі (24 + 6 підбирань), Фрізен (11), Носков (14 + 7 підбирань), Браун (8 + 9 підборів) - старт; Щепкін (3), Ткачук (1), Кадигроб, Вадим Прокопенко (3), Новіков (3).

Хімік: Вільямс (12 + 7 передач), Рахімшаіков (2), Марченко (10), Войналович (7 + 7 підборів), Угба (7 + 5 підборів) - старт; Козак, Салліван (21 + 14 підборів), Ковальов (6), Горобченко (3).

Читайте: "Запоріжжя" та "Миколаїв" видали трилер у Суперлізі Парі-Матч

Як повідомляв OBOZREVATEL, четвер, 17 січня, "Дніпро" в гостях програв столичному "Київ-Баскету" 92:97, а "Черкаські Мавпи" розгромили "Харківських Соколів" – 91:77.