"Черкаські Мавпи" і "Дніпро" поступилися в Кубку Європи ФІБА

5,5 т.
'Черкаські Мавпи' і 'Дніпро' поступилися в Кубку Європи ФІБА

"Черкаські Мавпи" поступилися "Пріштіні" в четвертому матчі Кубка Європи ФІБА з рахунком 73:92. Підопічні Максима Міхельсона в домашньому поєдинку, який через політичні причини було перенесено до Вільнюса, не зуміли нав'язати боротьбу суперникові з невизнаного Україною Косово.

Стартували команди рівно, але вже в середині першої десятихвилинки "Пріштіна" вийшла вперед і до перерви збільшила свою перевагу до 6 очок.

Максим Міхельсон знайшов потрібні слова для своїх хлопців. Точні триочкові кидки Кольченка й Отверченка допомогли чемпіону України наздогнати суперника. Але у косоварів у запасі також було кілька козирів: завдяки влучним дальнім атакам вони зуміли повернути собі перевагу у зустрічі. "Мавпи" відчайдушно боролися за перемогу під неймовірну підтримку нечисленних уболівальників на трибуні в Вільнюсі та на велику перерву пішли з відставанням у 5 очок, зберігаючи інтригу в протистоянні.

Читайте: Бігмен "Черкаських Мавп" потрапив у престижну збірну

Однак після перерви українська команда не зуміла чинити гідний опір "Пріштіні". "Мавпи" відверто провалили кінцівку третьої десятихвилинки, відпустивши суперника на занадто велику відстань. Так що в заключні хвилини зустрічі підопічні Міхельсона, подумки змирившись із поразкою, прощалися з шансами на вихід із групи.

"Черкаські Мавпи" - "Пріштіна" 73:92 (15:21, 26:25, 16:31, 16:15)

"Мавпи": Янг (17+6 передач), Арнетт (4), Кольченко (3), Чумаков (9), Скапінцев (11) - старт; Отверченко (3), Ткаченко (5), Коуклі (16+9 підбирань), Воєвода (5).

"Пріштіна": Беріша (16+7 передач +6 втрат), Девіс (26), Мейфілд (10+7 підбираь +7 передач), Майлс (14), Букічу (12+8 підбирань) - старт; Азем, Крестінін (11+5 підбирань), Андерсон (3+4 передачі).

Читайте: "Дніпро" переміг у Суперлізі Парі-Матч

У паралельному матчі ще одна українська команда, "Дніпро", поступилася болгарському "Левскі" 72:88. Віце-чемпіони України чинили гідний опір супернику, проте не змогли здобути першу перемогу в груповому раунді.

Початок поєдинку видався безкомпромісним: жодна з команд не хотіла далеко відпускати суперника. Потім дніпряни провели кілька результативних атак, випередивши суперника на 6 очок.

Такий хід подій явно не влаштовував наставника болгарської команди, який тут же відреагував подвійною заміною. Це дало свої плоди: до кінця першої чверті "Левські" з 6 балами переваги вирвався в лідери. У другій чверті гості продовжували нарощувати свою перевагу і до великої перерви випереджали суперника на 17 очок.

У третій десятихвилинці дніпряни істотно додали. Неймовірне бажання перемогти допомогло українській команді скоротити відставання від болгар до 7 очок. Однак досвідчений суперник протягом заключної чверті тримав гру під контролем і не дозволив віце-чемпіону України відібрати виїзну перемогу.

"Дніпро" (Україна) - "Левскі" (Болгарія) - 72:88 (24:30, 17:28, 17:7, 14:23)

"Дніпро": Кожем'якін (5), Закурдаєв (2+3 перехоплення), Ревзін (10), Тимофієнко (11+6 підбирань +5 передач +2 блок-шоти - 4 втрати), Кушніров (11+6 підбирань) - старт; Вільховецький, Шундель (6), Натяжко (4), В. Прокопенко (2), Мішула (21 - 5 втрат), Сизов.

"Левські": Ремберт (20+7 підбирань +6 передач), Аврамов (5+5 підбирань +5 передач - 5 втрат), Захарієв (14), Деян Іванов (18+8 підбирань), Маравіч (14+5 підбирань) - старт; Р. Робінсон (5+4 перехоплення), Мійовіч (7), Веліков (5).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Черкаські Мавпи" в неймовірному поєдинку поступилися "Київ-Баскету".