"Черкаські Мавпи" обіграли "Одесу" в Суперлізі Парі-Матч

6,5 т.
'Черкаські Мавпи' обіграли 'Одесу' в Суперлізі Парі-Матч

"Черкаські Мавпи" в неймовірному поєдинку здолали "Одесу" в поєдинку Суперліги Парі-Матч. Гра в ПС "Будівельник" тримала в напрузі до фінального свистка і завершилася з рахунком 84:81.

У дебюті зустрічі одесити спробували вирватися вперед, зробивши різницю +6, проте дуже швидко втратили свою перевагу. Чемпіони України, яким потрібно було підніматися з "дна" турнірної таблиці, не відпускали суперника, нав'язавши боротьбу фіналісту Кубка країни в нинішньому сезоні.

Читайте: "Черкаські Мавпи" вирвали драматичну перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Непоступлива боротьба двох гарних команд тривала у другій чверті. У підсумку суперники пішли на перерву з практично рівним рахунком: "Мавпи" випереджали суперника всього на 2 очки.

У перерві наставник господарів Максим Міхельсон знайшов потрібні слова для своїх підопічних. Черкащани істотно додали і зуміли навіть зробити різницю двозначною. Прекрасна гра у виконанні чемпіона України забезпечила їм більш ніж комфортну перевагу перед заключною десятихвилинною. А ось одеситам, які на вихідних провели два непростих поєдинки у Фіналі чотирьох Кубка України, сил на другу частину матчу просто не вистачило.

Правда, команда Олега Юшкіна боролася до кінця. Гості зібралися і видали приголомшливий камбек і навіть зуміли повести в рахунку.

Кінцівка зустрічі видалася дуже напруженою. Команди по черзі виходили вперед і кожна атака могла вирішити результат поєдинку. У результаті фатальна помилка одеситів за кілька секунд до фінальної сирени подарувала "Мавпам" непросту перемогу в протистоянні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, атакуючий захисник Олександр Кобець висловився про український баскетбол. Гравець збірної України зазначив, що за останній час цей вид спорту в нашій країні істотно додав.