двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Баскетбол

"Черкаські Мавпи" драматично програли "Дніпру" в Суперлізі Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" драматично упустив перемогу над "Дніпром" в поєдинку регулярного сезону Суперліги Парі-Матч.

Зустріч чемпіонів України і володаря Кубка країни пройшла в Дніпрі і завершилася з рахунком 92:87 на користь підопічних Дениса Журавльова.

Гості з перших хвилин захопили ініціативу і лідирували протягом всього ігрового часу. Дніпряни всіляко намагалися переломити хід гри, але їм ніяк не вдавалося навіть зрівняти рахунок.

У заключній чверті черкащани лідирували з перевагою в 19 очок, але розгубили весь гандикап, пропустили ривок 0:21 і дозволили супернику перевести гру в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці чудові дії Тимофієнко, Закурдаєва і Мішули принесли перемогу дніпрянам.

"Дніпро" - "Черкаські Мавпи" 92:87 ОТ (14:22, 18:16, 21:22, 30:23, 9: 4)

Дніпро: Мішула (20 + 5 передач), Вільховецький (2), Закурдаев (10 + 4 передачі), Тимофієнко (24 + 13 підборів), Натяжко (7) - старт; Шундель (10), Ревзін, Глєбов (9), Сизов (8 + 8 підборів), Кушніров (2).

Мавпи: Бояркіна (7 + 5 передач), Кольченко (18 + 4 втрати), Ткаченко, Липовцев (0 + 5 підбирань), Чумаков (6 + 8 підбирань) - старт; Воєвода (8), Руслов, Коуклі (14 + 7 підбирань), Янг (21 + 6 передач), Нікс (7).

Елітне баскетбольне першість країни продовжиться в середу, 6 лютого, матчем "Політехнік" - БК "Одеса".

Як повідомляв OBOZREVATEL, 1 лютого "Черкаські Мавпи" взяли гору над "Політехніком" на виїзді (76:91), а "Дніпро" вдома не без проблем обіграв "Київ-Баскет" (75:65).