"Черкаські Мавпи" дотиснули "Миколаїв": результати Суперліги Парі-Матч 12 січня

7,3 т.
'Черкаські Мавпи' дотиснули 'Миколаїв': результати Суперліги Парі-Матч 12 січня

"Черкаські Мавпи" здобули першу в сезоні перемогу в домашній грі Суперліги Парі-Матч. У напруженому поєдинку команда Міхельсона обіграла "Миколаїв" 101:94.

Останній рядок у турнірній таблиці і виліт з Кубка України з-за порушення регламенту серйозно налаштували "Мавп" на перемогу в протистоянні. Черкащани з перших хвилин заволоділи мінімальною перевагою, і, не дивлячись на те, що їм не вдавалося розвинути свій успіх, вони повністю контролювали події на майданчику.

Черкаські Мавпи - Миколаїв

Господарі не зуміли збільшити різницю до двозначної, правда, зрівняти рахунок супернику вони також не дозволяли. У кінцівці другої чверті "Миколаєву" таки вдалося вийти вперед, проте "Мавпи" тут же повернули собі невелику перевагу.

Читайте: Драма в Харкові: результати Суперліги Парі-Матч 11 січня

Після перерви господарі почали діяти ще активніше, скориставшись помилками суперника. У підсумку за три хвилини до завершення третьої чверті підопічним Максима Міхельсона таки вдалося збільшити різницю до +10. Але "корабели" знову включилися в боротьбу і нівелювали перевагу черкащан, а в заключній десятихвилинці навіть вийшли вперед і відірвалися від суперника.

Кінцівка зустрічі видалася дуже напруженою. Команди по черзі виходили вперед, тримаючи уболівальників в напрузі. Однак "Мавпам" вдалося відірватися від суперника і довести гру до своєї першої домашньої перемоги.

У другому поєдинку Суперліги Парі-Матч "Київ-Баскет" впевнено розібрався з одним з лідерів чемпіонату - "Запоріжжям". Столична команда здолала гостей у домашньому поєдинку з рахунком 88:83.

Підопічні Євгена Мурзіна з перших хвилин шокували суперника впевненими діями в атаці. За підсумками першої десятихвилинки столична команда знищила опонента 30:10.

Київ-Баскет - Запоріжжя

Ривок 6:0 в дебюті другої чверті подарував запорожцям надію на успіх, проте "Київ-Баскет" дуже швидко зібрався і повернувся в гру. Команді Валерія Плеханова вдалося вирівняти хід поєдинку, проте відставання у 20 очок нівелювати було зовсім не просто.

Після перерви гравці "Запоріжжя" знайшли свою гру і почали діяти впевненіше. Гості поліпшили командні дії на підборах і зуміли зменшити різницю в рахунку до 7 очок.

Заключна чверть вийшла дуже напруженою. Запорожці продовжували тиснути на суперника, а Євгену Мурзіну залишалося тільки налаштовувати своїх підопічних на більш впевнену гру. Команди практично перестали захищатися, повністю сконцентрувавшись на діях в атаці. Незважаючи на те, що різниця в рахунку знову стала двозначною, десять очок, які поділяли двох суперників, на могли забезпечити "Київ-Баскету" беззаперечну перемогу.

Кінцівка зустрічі вийшла дуже напруженою. "Запоріжжя" наблизилося до суперника на відстань атаки за кілька секунд до фінальної сирени. Проте, киянам вдалося втримати перевагу і завоювати перемогу в домашньому протистоянні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Черкаські Мавпи" за сумою двох поєдинків обіграли "Київ-Баскет" в Кубку України. Однак після другої гри кияни подали протест, звинувативши суперника в порушенні регламенту. У підсумку "Мавпам" зарахували технічну поразку, відібравши путівку у Фінал чотирьох на користь столичної команди. Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський прокоментував скандальну ситуацію в турнірі.