Чемпіонська перемога: кияни декласували суперника в чемпіонаті України

6,0 т.

Київський "Будівельник" здобув впевнену перемогу в чемпіонаті України з баскетболу. Діючі чемпіони країни на класі розібралися в Харкові з "Політехніком" - 96:81.

Підопічні Володимира Коваля досить агресивно почали зустріч. Перші дві чверті пройшли під тотальну диктовку гостей, які буквально не помічали опору місцевих баскетболістів.

Ще до великої перерви "будівельники" оформили собі комфортну перевагу, створивши розрив в рахунку до +21 очка.

Читайте: Сенсаційний вечір в Суперлізі Парі-Матч: представлено відео кращих моментів 30 листопада

У третій десятихвилинці кияни трохи розслабилися, дозволивши супернику скоротити різницю. Однак в кінці поєдинку чемпіони на класі тримали опонента на зручній дистанції, не давши можливості господарям відновити найменшу інтригу.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні віце-чемпіон України зазнав сенсаційної поразки в Суперлізі Парі-Матч.