Сенсація в Дніпрі і трилер в Харкові: результати Суперліги Парі-Матч 2 березня

15,5 т.

"Черкаські Мавпи" створили сенсацію в Суперлізі Парі-Матч. Команда Максима Міхельсона декласувала в Дніпрі місцевого лідера чемпіонату - 83:69.

Гості в божевільному темпі почали зустріч. "Мавпи" буквально катком проїхалися по обороні суперника, вигравши чверть 19:9. Після цього господарі трохи прокинулися, подарувавши глядачам видовищний баскетбол.

Проте в другій половині зустрічі гра дніпрян абсолютно розклеїлася. Баскетболісти господарів допускали багато браку в атаці, при цьому незвично розхлябано діючи в обороні.

У черкащан особливо виділялися два Олександри - Кольченко та Кобець. Перший регулярно розривав оборону "Дніпра" блискавичними проходами під щит, а другий зловив кураж з кидками здалеку. У третій чверті Кольченко і зовсім набрав 14 очок.

А в іншому матчі ігрового дня чинний чемпіон країни "Будівельник" ледь не зазнав сенсаційної поразки в Харкові від місцевого "Політехніка". Кияни перетворили гру в справжній трилер, здобувши важку перемогу з рахунком 70:65.

Гості агресивно почали зустріч і вже за першу чверть пішли в солідний відрив. У другій чверті "будівельники" трохи зменшили темп, проте це не завадило їм піти на велику перерву з перевагою в 11 очок.

Читайте: Негода зірвала поєдинок Суперліги Парі-Матч

У свою чергу баскетболісти "Політехніка" відчули якусь розслабленість суперника і ледь не покарали іменитих гостей. Особливо жарко на паркеті було в четвертій чверті, коли за пару хвилин до кінця зустрічі господарі скоротили різницю в рахунку до 2 очок.

Гравці "Будівельника" стали нервувати, проте перевага на щитах дозволилa киянам утримати непросту перемогу над аутсайдером.

"Політехнік" - "Будівельник" 65:70 (11:25, 18:14, 20:15, 16:16)

"Політехнік": Йованович (7), Барнс (16 + 7 підбирань), Рудаков (2 + 6 підборів), Рочняк (8 + 7 підборів), Колотилов (4) - старт; Козлов (13 + 6 передач), Кузнецов (0 + 6 підбирань), Чугунов, Вуйович (15 + 8 підбирань)

"Будівельник": Зотов (2 + 6 передач + 4 перехоплення), Дугат (13 + 10 підборів), Крутоус (13 + 5 підбирань), Дроздов (7 + 8 підбирань), Сандул (10 + 5 підбирань) - старт; Анісімов (12 + 6 підбирань), Вінтоняк, Місяць (13), Дзюба

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що одеська БІПА влаштувала розгром в Запоріжжі.