Чемпіон України в фантастичному трилері вирвав перемогу в Суперлізі Парі-Матч

11,6 т.
Будівельник Черкаські Мавпи

В єдиному суботньому поєдинку чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч київський "Будівельник" здобув неймовірну перемогу над "Черкаськими Мавпами". Поєдинок на паркеті Палацу спорту "Будівельник" завершився з рахунком 83:89.

Черкаські Мавпи - Будівельник

Господарі з перших секунд захопили ініціативу і не віддавали її до кінця всього ігрового часу. Підганяли забитими трибунами черкащани провели просто чудовий матч, впевнено граючи в захисті і точно атакуючи.

Незважаючи на те, що кияни не давали своєму супернику піти далеко у відрив, переломити хід зустрічі вони не могли. Всю гру різниця в рахунку трималася в інтервалі 2-12 очок на користь "Мавп".

У кінцівці четвертої чверті гравці столичної команди скоротили відставання до 2 пунктів, і здавалося, що на більше у них сил не вистачить, але все вирішили дві втрати баскетболістів з Черкас.

Коли до кінця залишалося 15 секунд, спершу Кобець а потім Кольченко не змогли ввести м'яч в гру. Генрі Дугат покарав сольним проходом, а за 1.2 секунди вліпив "троячку", перевівши зустріч в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці гравці "Черкаських Мавп" не змогли оговтатися від шоку, віддавши перемогу чемпіону України.

Читайте: Перевірка для лідера. Анонс Суперліги Парі-Матч 8 грудня

Свій наступний матч "Будівельник" проведе 20 грудня проти южненського "Хіміка".

Нагадаємо, що днем раніше харківський "Політехнік" зазнав поразки в битві аутсайдерів Суперліги Парі-Матч . Остання команда першості поступилася вдома йде сьомим БК "Запоріжжю" з рахунком 76:84. А потім "Дніпро" розгромив в рідних стінах МБК "Миколаїв" (102: 80).