Чемпіон України перемогою відкрив новий рік в Суперлізі Парі-Матч

8,6 т.
Запоріжжя - Будівельник

У чемпіонаті України з баскетболу в четвер, 11 січня, стартувала друга половина сезону після новорічної перерви. У Запоріжжі київський "Будівельник" здобув першу перемогу року в Суперлізі Парі-Матч - 67:63.

Чинний чемпіон України, знекровлений втратою провідних легіонерів, зміг нав'язати боротьбу господарям. Лише в першій чверті підопічні Володимира Коваля дали слабинку, дозволивши "козакам" повести в рахунку.

Надалі на паркеті виконували соло столичні баскетболісти, які з невеликими труднощами в четвертій чверті, але все ж довели гру до переможного кінця.

Читайте: Визначився перший півфіналіст Кубка України з баскетболу

У другому матчі ігрового дня "Черкаські Мавпи" пошарпали нерви своїм фанатам в Миколаєві.

Господарі впевнено розпочали зустріч і довели свою перевагу в середині другої чверті до 10 пунктів. У другій половині поєдинку гості змогли переломити хід поєдинку і вирвати таку необхідну перемогу (84:76).

Національне баскетбольне першість продовжиться в п'ятницю, 12 січня. "Політехнік" в Харкові прийме "Хімік" (18:00), а "Дніпро" побореться з одеською "БІПОЙ" (19:00).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що черкаський баскетболіст викликав захват у США своєї нереальною грою.