Чемпіон України добув складну перемогу в битві лідерів - результати 5 листопада

6,3 т.
Хімік Будівельник

У неділю, 5 листопада, в чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч відбулися три поєдинки. Центральною зустріччю ігрового дня стала битва лідерів у Южному.

Київський "Будівельник" зміг у гостях обіграти "Хімік" (62:58) і зміцнити свої позиції в авангарді турнірної таблиці.

Колосальний внесок в успіх "будівельників" вніс американський легіонер Генрі Дугат, який відзначився серією вдалих дій на останніх секундах. Форвард зробив блок-шот, перехоплення і закинув два штрафних кидки.

В Одесі "Мавпи" драматично упустили перемогу над "БІПОЮ". Підопічні Максима Міхельсона впевнено лідирували в четвертій чверті, але на останніх хвилинах перестали грати, пропустили ривок 17:3 і дозволили супернику перевести гру в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці гості так і не змогли зібратися, у результаті програвши 79:82.

Читайте: Баскетболіст збірної України влаштував феєрію у США

У Дніпрі підопічні Дениса Журавльова розгромили гостей з "Політехніка". Харків'яни не змогли нічого протиставити володареві Кубка країни, програвши з різницею -32 (64:98).

Наступний ігровий матч-день в елітному баскетбольному першості нашої країни відбудеться 9 листопада. "Будівельник" зіграє з "Миколаєвом", "БІПА" з "Дніпром" (19:00), а "Черкаські Мавпи" візьмуть "Запоріжжя" (19:00).

Нагадаємо, що напередодні "Мавпи" в неймовірному трилері вирвали перемогу в гостях у "Хіміка".