/ Баскетбол

"Дніпро" в гостях переміг "Одесу": результати Суперліги Парі-Матч 9 січня

4.8т
Читати матеріал російською

БК "Одеса" та БК "Дніпро" видали приголомшливий поєдинок у регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч.

Битва підопічних Олега Юшкіна і Дениса Журавльова завершилася перемогою дніпрян на чужому паркеті – 78:84.

Гра вийшла просто на диво – обидві команди подарували фанатам результативний баскетбол. Досить сказати, що господарі тільки в першій половині реалізували 9 із 13 дальніх спроб.

Одеса – Дніпро

ФБУ

Колектив Юшкіна практично з перших хвилин показав дніпрянам свої наміри перемогти – одеситам вдалося домогтися переваги в дев'ять пунктів. Однак дніпряни завдяки грі Тимофєєнка досить спокійно зрівняли рахунок.

Після великої перерви на паркеті почалися справжні гойдалки. Команди по черзі виходили вперед, викликаючи у фанатів неймовірні емоції. Зрештою, все вирішилося в заключній чверті, де удача посміхнулася гостям.

"Дніпру" вдалося підловити суперника на низці помилок, які вилилися у підсумковий результат.

"Одеса" – "Дніпро" 78:84 (28:23, 20:24, 20:18, 10:19)
"Одеса":
Артамонов 12+6 передач, Фрізен 14+5 підбирань, Носков 9, Браун 7, Новиков 7, Прокопенко, Мессі 20+5 передач, Щепкін 4, Ткаченко 2.
"Дніпро": Дугат 21+5 передач, Закурдаєв 5, Сизов 9, Тимофеєнко 12, Фесенко 3, Чумаков 8, Шундель 7, Корнієнко 10+7 підбирань, Глєбов 4, Терелл 5.

В іншій зустрічі дня чемпіон України южненський "Хімік" здобув досить непросту перемогу над головним аутсайдером "Харківськими Соколами".

Команда Віталія Степанівського на своєму паркеті лише в заключній частині поєдинку зуміла дотиснути суперника – 90:66.

Обидва колективи не зуміли порадувати вболівальників результативним баскетболом. Гості, незважаючи на статус андердога, нав'язали "хімікам" свою гру і до середини другої чверті утримували опонента на відстані п'яти очок.

Хімік – Харківські Соколи

ФБУ

А ось одразу ж після великої перерви южненці несподівано пішли у відрив на 14 пунктів. Здавалося, що цей момент послужить переломним, але "соколи" моментально повернули відставання в п'ять пунктів.

Така гра команди Євгена Мурзіна змусила його колегу взяти овертайм, який сприятливо вплинув на "Хімік". Господарі зробили ривок 16:2, який і дав можливість чемпіонам довести матч до підсумкової перемоги.

"Хімік" – "Харківські Соколи" 90:66 (22:20, 22:13, 23:18 23:15)
"Хімік":
Вільямс (18+4 передачі +5 втрат), Рахімшаіков (3), Марченко (10), Войналович (4+9 підборів), Угба (12+7 підбирань +2 блок-шоти) - старт; Салліван (19+5 підбирань), Ковальов (10+7 підбирань +3 блок-шоти), Козак (7), Горобченко (5+3 перехоплення), Клевзунік (2).
"Харківські Соколи": Бояркіна (1), Джексон (3), Джамар (11+5 підбирань +4 втрати), Тарасенко, Тихонов (4) - старт; Грем (18+7 підбирань), Бернетт (14), Козлов (10), Тищенко (5+6 підбирань), Мусієнко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, столичний "Київ-Баскет" здобув третю поспіль перемогу в Кубку Європи ФІБА.

Дізнайся першим, коли Суркіс продасть «Динамо» у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".