Баскетболіст збірної України влаштував феєрію у США: опубліковано відео

12,3 т.
Олексій Лень

Український центровий "Фінікс Санз" Олексій Лень провів блискучий передсезонний матч проти "Портленда". Баскетболіст збірної України влаштував справжню феєрію на майданчику, з'явившись із лави запасних.

Наш співвітчизник допоміг своїй команді здобути непросту перемогу з рахунком 114:112, хоча ще в середині третьої чверті "Фінікс" розгромно "горів" - 20 очок.

24-річний уродженець Антрацита вельми впевнено увійшов у гру. За 20 хвилин на майданчику Лень зумів оформити дабл-дабл. Олексій набрав 14 очок (5/6 двоочкових, 4/8 штрафних), зробивши при цьому 14 підбирань. Крім того, в активі українця один блок-шот.

"Портленд" - "Фінікс" 112:114

"Портленд": Своніган (18+8 підбирань), Ліллард (18), Нуркіч (16), Макколум (10), Бріско (10), Леонард (9).

"Фінікс": Уоррен (24+5 підбирань), Букер (19), Деніелс (15), Лень (14+14 підбирань), Бледсо (9).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що баскетболісти під час матчу влаштували одну з найграндіозніших бійок в історії.