Сенсаційна поразка чемпіона і розгром у Луцьку: всі результати дня Суперліги Парі-Матч

11,4 т.
хімік Дніпро

У Суперлізі Парі-Матч відбулися поєдинки чергового туру. Головною сенсацією ігрового дня стала виїзна перемога "Дніпра" над чинним чемпіоном країни "Хіміком". Матч у Южному завершився з рахунком 78:72 на користь гостей.

Таким чином підопічні Дениса Журавльова довели, що сенсаційна перемога в півфіналі Кубка України над "Хіміком" була не випадкова. Дніпряни дійсно набрали класний хід і готові до матчів з будь-яким фаворитом.

Звітна гра стала зайвим тому доказом. Обидві команди показали видовищний баскетбол у першій чверті, практично забувши про оборону. У другій десятихвилинці "Дніпро" пішов у невеликий відрив, однак відразу після перерви "Хімік" відновив статус-кво.

Читайте: Як "Дніпро" зробив найгучнішу сенсацію зими

Вирішальною стала четверта чверть. У ній команди намагалися менше ризикувати і проводити атаки до вірного. При цьому більш точними виявилися кидки дніпрян, вирвали непросту перемогу.

"Хімік" - "Дніпро" 72:78 (22:24, 14:19, 23:18, 13:17)

"Хімік": Сміт (17 + 5 передач), Рябчук (17), Бєліков (2), Антипов (3 + 6 підборів), Лав (13 + 9 підборів) - старт; Конєв (2), Бехерано, Прокопенко (8), Петров (8 + 9 підборів), Сидоров (2).

"Дніпро":  Мішула (20 + 6 підборів + 4 передачі), Закурдаев (5 + 7 підборів), Глєбов (12 + 5 передач), Тимофієнко (16 + 6 підборів), Загреба (15 + 7 підборів) - старт; Вільховецький, Шундель (4), Шевченко (3 + 6 підборів), Ревзін (3), Місяць, Мироненко

У паралельній зустрічі столичний "Будівельник" впевнено обіграв на виїзді харківський "Політехнік" - 91:71. Гості впевнено розпочали зустріч і вже до великої перерви вели з різницею +16.

Господарям вдалося порадувати своїх уболівальників у третій чверті, яку харків'яни зломили на свою користь. Однак на більше підопічних Кулібаби не вистачило. "Будівельники" спокійно довели гру до переможного кінця.

Варто зазначити, що завдяки цій перемозі кияни достроково оформили собі перше місце в Суперлізі, вигравши першість.

Читайте: Красуні і фонтан емоцій: з'явилося вогняне відео про фінал Кубка України з баскетболу

"Політехнік" - "Будівельник" - 71:91 (14:23, 16:19, 24:23, 17:26)

"Політехнік":  Сайнієв (2 + 7 передачі - 4 втрати), Козлов (7), Арабаджи (13), Рочняк (21 + 8 підборів), Столікер (8 + 8 підборів) - старт; Колотилов (2), С. Кузнєцов (11), Павленко, Бест (7), Биканов

"Будівельник":  Філдс (23 + 8 підборів + 6 передач + 4 перехоплення + 2 блок-шоти), Луценко, Крутоус (10), Стефенс (14 + 5 підборів), Завадський (4) - старт; Отверченко (9 + 7 підборів), Горбенко (8), М. Анісімов (11), Приймак (2), Зотов (3), Вінтоняк (3), Дроздов (4)

Не вийшло інтриги в матчі в Луцьку. "Миколаїв" на очах у місцевої публіки розгромив "Волиньбаскет" із рахунком 105: 75.

"Волиньбаскет" - МБК "Миколаїв" - 75:105 (19:23, 20:23, 16:28, 20:31)

"Волиньбаскет" : Тимощук (17 + 4 підбири + 4 втрати), Федчук (7 + 6 передач), Полюляк (14 + 8 підборів + 6 передач), Герасимчук (3), Моторчук (4 + 5 підборів + 2 блок-шоти) - старт; Глушко (2), Коцький, Шконда (8), Дейна (20), Бедлінскій.

"Миколаїв" : Тонченко (22 + 12 передач), Іванов (15 + 6 підборів), Мусієнко (7 + 6 підборів), Онуфрієв (23 + 6 підборів + 4 перехоплення), Чемякін (19) - старт; Галенко (2), Швець (13), П.Лебединцев (4), Бобров

А ось в двох заключних поєдинках ігрового дня інтрига зберігалася не просто до фінальної сирени, але і після.

"Черкаські Мавпи" здобули важку перемогу над "Кременем" на виїзді, а БІПА лише в другому овертаймі поступилася вдома "Запоріжжю".

"Кремінь" - "Черкаські Мавпи" - 77:83 (22:21, 15:19. 18:24, 22:19)

"Кремінь":  Кожем'якін (9), Кадигроб (9), Байда (22 - 4 втрати), Скрипець (12 + 8 підборів + 4 передачі), Хамзаев (6) - старт; Ясиненко (7 + 6 підборів - 4 втрати), Луговцов (7), Нещерет, Чигринов (5)

"Черкаські Мавпи":  Бояркін (6 + 5 підборів + 7 передач), Кольченко (7), Кальніченко (14 + 5 підборів), Чумаков (9 + 6 підборів - 4 втрати), Скапінцев (3) - старт; Івшин (4 + 5 підборів), Мірошниченко (2), Кобець (9), С. Девіс (7), Тихонов (22 + 12 підборів - 4 втрати)

БІПА - БК "Запоріжжя-ZOG" 75:81 2ОТ (17:18, 15:15, 19:12, 10:16, 5: 5, 9:15)

БІПА:  Артамонов (17 + 4 передачі), Фандерберк (8 + 10 підборів), Антонець (3), Волчанов (8 + 12 підборів), Челован (12 + 9 підборів + 4 втрати) - старт; Сліпенчук (3 + 5 підборів), Жуковський (6), Попов (9 + 7 передач), Кушніров (9 + 5 підборів).

БК "Запоріжжя-ZOG":  Кондраков (16), Рибалка (5), Овдеєнко (5 + 5 підборів), Липовцев (12 + 4 підбори), Буц (6) - старт; Теряник (8), Мальчевський (16 + 5 підборів), Носков (13 + 11 підборів), Лук'янов