"Черкаські Мавпи" прикро поступилися "Миколаєву"

104Читати новину російською

"Черкаські Мавпи" в черговому поєдинку регулярного сезону Суперліги Фаворит Спорт програли МБК "Миколаєву". Підопічні Максима Міхельсона на арені Палацу спорту "Будівельник" поступилися з рахунком 70:72.

Господарі після невиразного старту, вже на 5-й хвилині першої чверті вийшли вперед і впевнено вели в рахунку протягом всієї зустрічі. Перевага черкащан під час поєдинку досягла 11 балів. Але баскетболісти "Мавп" рано повірили в успіх, почали здійснювати невиправдані втрати і за хвилину до кінця основного часу втратили перемогу.

Найрезультативнішим у черкаській команді став Олександр Кобець - 20 балів і 6 підбирань. У "Миколаєва" більше всіх набрав Денис Іванов - 15 балів.

Наступний свій поєдинок "Черкаські Мавпи" проведуть 19 березня проти одеської "Біпи". Початок зустрічі о 14:00.

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".