Україна обіграла Іспанію на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3

11,5 т.
Збірна України з баскетболу 3х3

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 (Віта Горобець, Євгенія Спітковська, Анна Зарицька та Дарина Завидна) красиво перемогла в півфіналі чемпіонату світу, який проходить у Гуанчжоу. Поєдинок проти Іспанії завершився з рахунком 19:15. У фіналі наші дівчата зіграють 15 жовтня о 15:30 проти команди Чехії.

Зустріч з іспанками почалася з великої кількості неточних атак із боку обох команд. Більше 90 секунд баскетболістки відправляли свої кидки в "молоко".

Було помітно, що команди віддали багато сил і емоцій на стадії чвертьфіналу. Україна атакувала з далеких дистанцій, а іспанки намагалися набрати очки з-під кільця. За 7 хвилин до кінця 10-хвилинної зустрічі, рахунок був 4:2 на користь нашої команди. Невеликий таймаут пішов на користь іспанкам, і вони змогли нівелювати оставаніе - 5:5.

У другій половині на майданчику тривал рівна боротьба. Точні атаки з-за дуги Зарицької знову вивели Україну вперед 9-12 за 4 хвилини до кінця. В ендшпілі битви при перевазі нашої команди 15-11 українки стали поспішати з кидками, почали фолити й Іспанія ледь не переламала хід зустрічі, але яскравий кидок Зарицької "з-під спідниці" поставив переможну крапку.

Читайте: Україна виграла "золото" та "срібло" престижного турніру з баскетболу 3х3

Нагадаємо, що в перший ігровий день наша команда поступилася Новій Зеландії й обіграла голландок. У п'ятницю, 14 жовтня, наша команда обіграла Польщу, а потім перемогла в грі з Індонезією.

У чвертьфіналі Україна здобула феєричну перемогу над збірною Франції. Як повідомляв "Обозреватель", українка Ганна Зарицька увійшла до топ-10 кращих гравців чемпіонату світу з баскетболу 3х3.