"Хімік" здобув першу перемогу в баскетбольній Лізі чемпіонів

14,7 т.
Хімік - Венеція

"Хімік" з Южного здобув перемогу в третьому турі баскетбольної Ліги чемпіонів ФІБА. На паркеті ФСК "Олімп" підопічні Віталія Степановської обіграли італійську "Венецію" - 65:64.

"Хімік" справив гарне враження за підсумками першої половини матчу і провів, мабуть, свої кращі 20 хвилин у Лізі чемпіонів. Українці зібрано грали в атаці, грамотно і енергійно захищалися, завдяки чому захопили лідерство, зробивши в дебюті матчу ривок - 11:0. Окремо варто відзначити ударний дует українського клубу Петров - Сміт - обидва набрали по 10 очок і вже за традицією були кращими в складі своєї команди.

Уже на старті другої половини матчу італійці швидко нівелювали 4-очкове відставання і вийшли вперед завдяки влучним дальнім від МакГі та Бейнса. Упродовж усього третього періоду команди по черзі були в ролі лідера, а головною проблемою "Хіміка" в цьому матчі стали штрафні кидки. Перед початком заключної десятихвилинки южненці реалізували тільки 5 з 14 кидків з лінії.

У кінцівці матчу команди влаштували справжній парад триочкових, а гра, як і раніше, проходила за сценарієм третього періоду, тому логічним завершенням матчу стала розв'язка в кінцівці, де ключовими стали не влучні кидки здалека, а впевнена гра Петрова. Італійці, отримавши шанс на переможну атаку, своєю можливістю не скористалися.

Читайте: "Черкаські Мавпи" і "Хімік" розіграли драму в Суперлізі Парі-Матч

"Хімік" (Україна) - "Венеція" (Італія) - 65:64 (19:15, 14:14 16:24, 16:11)

"Хімік": Сміт (19 + 6 підбирань + 8 передач), Рябчук (8), Бєліков (7 + 5 підбирань), Антіпов (10 + 6 підбирань), Петров (19 + 7 підбирань - 4 втрати) - старт; Цикалюк, Прокопенко, Конєв (2), Сидоров

"Венеція": Хейнс (8 + 5 передач), МакГі (19 - 4 втрати), Віджіано (5), Еджім (7 + 5 підбирань), Хегінс (6 + 7 підбирань) - старт; Періч (7), Брамос (10), Філлах, Ортнер (2 + 7 підбирань + 3 перехоплення)