Інтрига в Одесі: результати дня Суперліги Парі-Матч

26,0 т.
Суперліга Парі-Матч

У чемпіонаті України з баскетболу 30 жовтня були зіграні два поєдинки. Обидві гри Суперліги Парі-Матч вийшли цікавими та насиченими боротьбою.

В Одесі місцева "БІПА" порадувала вболівальників яскравою перемогою над харківським "Політехніком". Провівши на рівних першу чверть, у другій і третій підопічні Вадима Пудзирея розібрали по цеглинці захист гостей - 83:71.

"БІПА" - "Політехнік" 83:71 (13:14, 24:18, 23:19, 23:20)

"БІПА": Артамонов (12+5 підбирань +8 передач), Фандерберк (23+3 перехоплення), Антонець (10), Волчанов (2), Челован (8+5 підбирань) - старт; Розенцвіт (2), Ткаченко (6), Сліпенчук (5+5 підбирань +12 передач), Костюченко, Балашов (4+6 підбирань), Жуковський (12+6 підбирань).

"Політехнік": Сайнієв (3+6 передач), Арабаджи (9+6 підборів), Козлов (19+6 передач), Рочняк (18+7 підбирань +4 втрати), Бест (1+4 підбирання) - старт; Михайлов (3+5 підбирань), Сухар, Кузнецов, Столікер (18+12 підбирань).

Не залишив шансів своєму суперникові і чемпіон України. "Хімік" в Южному легко і невимушено обіграв "Кремінь" - 83:58. На четверту чверть у кременчужан взагалі не вистачило сил, у результаті чого вони програли десятихвилинку з рахунком 6:20.

"Хімік" - "Кремінь" 83:58 (23:20, 28:16, 12:16, 20: 6)

"Хімік": Сміт (15+5 передач), Рябчук (5), Бєліков (6), Антипов (7), Петров (19+11 підборів) - старт; Аллен (3), Цикалюк (1), Прокопенко (11+5 передач), Петров (19+11 підборів), Павлов (7), Конєв (4+7 підбирань), Сидоров (5), Мещеряков.

"Кремінь" : Вудсон (5+4 передачі), Кожем'якін (3), Луговцов (4), Ясиненко (9), Тищенко (16+10 підборів) - старт; Балашов (3), Зозуля (10), Малиш (2), Байда (2), Хамзаев (2), Шостуха (2).

Читайте: Осічка "Дніпра" в Києві: результати дня Суперліги Парі-Матч

Команди Суперліги Парі-Матч роблять перерву в регулярному чемпіонаті, поступаючись місцем кубковим баталіям. Зустрічі топ-16 Freezeoil Кубку України відбудуться з 1 по 6 листопада.