Южненський "Хімік" насилу вийшов до півфіналу Суперліги Парі-Матч

Читати новину російською

Южненський "Хімік" переміг в овертаймі МБК "Миколаїв" у другому матчі 1/4 фіналу першості України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч - 96:95. Чемпіони виграли серію з рахунком 2:0.

Другий матч був не таким простим, як стартовий чвертьфінал. Після впевненої першої половини підопічні Віталія Степановського розслабилися і пропустили контр-ривок від господарів. Закинувши поспіль 5 точних триочкових, миколаївські баскетболісти за дві хвилини до завершення основного часу змогли відіграти 18-очкове відставання.

У "корабелів" був шанс навіть вирвати перемогу, але за 10 секунд Денис Іванов перехопив м'яч і відразу втратив його, вирішивши поодинці обіграти весь "Хімік". Незважаючи на це, Олексей Онуфрієв влучним дальнім зміг перевести гру в додаткову п'ятихвилинку.

В овертаймі удача посміхнулася гостям, які за 16 секунд до кінця змогли закинути найважливіший "трюльник", а у відповідь миколаївці втратили м'яч.

Нагадаємо, що раніше "Дніпро" стартував у 1/4 фіналу Суперліги Парі-Матч із розгромної перемоги

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".