/ Баскетбол

Кияни в матчі-трилері здобули перемогу в фіналі чемпіонату України

3.4т Читати матеріал російською

Київський "Будівельник" здобув перемогу над южненським "Хіміком" у третій битві фіналу чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч. Поєдинок на паркеті ФСК "Олімп" завершився з рахунком 67:74.

Старт зустрічі виявився повністю за гостями. "Хімік" виглядав ошелешеним від дій київських баскетболістів, які раз-по-раз без проблем набирали очки. Складалося враження, що підопічні Віталія Степанівського просто не очікували таких успішних дій від опонента, який діяв по-чемпіонськи впевнено.

У перерві чемпіон України зміг зібратися і, здавалося, переломити хід матчу. Фантастичний ривок у третій чверті 18-2, шокував "Будівельник". Ні таймаут Володимира Коваля, ні спроби Дугата і Стефенса індивідуально повернути ритм у команду, успіху не принесли.

Пристрасті так розпалилися, що наставник "Хіміка" за суперечки з арбітром дістав два технічних зауваження і був змушений покинути майданчик. До цього часу кияни вже оговталися, знову наростили перевагу і довели гру до перемоги, вийшовши вперед у серії 2:1.

"Хімік" - "Будівельник" - 67:74 (15:26 23:23 21: 9, 8:16)

"Хімік": Сидоров, Джеймі Сміт (26+5 підбирань - 8 втрат), Конєв (13+6 підбирань), Павлов (5 підбирань), Петров (5+11 підбирань) - старт; Дж. Лав (9), Бєліков (2), Антипов (4), Рябчук (8).

"Будівельник": Дугат (9+3 перехоплення), Отверченко (8), Крутоус, Стефенс (25+6 підбирань), М. Анісімов (11+3 перехоплення) - старт; Горбенко, Завадський (5+5 підборів), Філдс (13), Дроздов (3).

Нагадаємо, що у першій грі фінального протистояння "Будівельник" на останній секунді упустив перемогу, а в другому взяв упевнений реванш.

Четвертий матч серії до трьох перемог пройде також у Южному 6 травня. Початок о 14:00.