"Черкаські Мавпи" феєрично виграли третій чвертьфінал

2,5 т.
'Черкаські Мавпи' феєрично виграли третій чвертьфінал

"Черкаські Мавпи" здобули яскраву перемогу в третьому матчі чвертьфінальної серії баскетбольної Суперліги .

На своєму майданчику підопічні Максима Міхельсона впевнено розібралися з БК "Київ" - 87:74.

Перевага господарів не викликала сумнівів протягом практично всього матчу. До великої перерви "Мавпи" "везли" супернику 18 очок, а в третій 10-хвилинці збільшили відрив до 22-х пунктів.

І лише в заключній чверті черкащани дозволили собі трохи розслабитися, що, втім, не завадило перемогти.

Читайте: В Україні клуби-боржники не будуть допускатися до плей-офф

Таким чином, рахунок в серії став 2: 1 на користь киян. Суперліга. 1/4 фіналу. Третій матч "Черкаські Мавпи" - БК "Київ" 87:74 (26:21, 27:13, 25:21, 9:19) рахунок у серії - 1: 2 "Мавпи": Рандлс (5 + 5 підбирань + 4 передачі), Кобець (9 + 7 підборів), Кальніченко (14 + 5 підбирань + 5 передач), Хемілтон (22 + 8 підбирань + 6 передач), Завадський (20 + 7 підбирань) - старт; Русло (3), Мірошниченко (2), Кривцов (10 + 10 підборів), Шаламов, Воєвода. "Київ": Луценко (12 + 6 підбирань), Отверченко (14 + 5 передач), Крутоус (10), Швець (7 + 9 підбирань + 3 перехоплення), Сандул (11 + 3 блок-шота) - старт; Анісімов (6 + 3 блок-шота), Лебединцев (3), Лук'янов (1), Бобров (10), Піщиков.